• Sonar'ın anketinden ''Hayır'' çıktı
  • Sinan Oğan'ın toplantısında arbede çıktı
  • Devlet Bahçeli: ''Ülkücüyüm diyen...''
  • Erdoğan'dan yine olay olacak ''Hayır'' çıkışı
  • PKK'ya darbe üstüne darbe ! 33 terörist öldürüldü
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ DR. SELAHATTİN BEYRİBEY;

Ak Parti Kars Milletvekili Dr. Selahattin Beyribey;

AK Parti Kars Milletvekili dr. Selahattin Beyribey, Arpaçay'da birlik ve beraberliği gördüğü belirtti.

AK Parti Kars Milletvekili dr. Selahattin Beyribey, Arpaçay'da birlik ve beraberliği gördüğü belirtti.

Arpaçay'da Belediye Başkanlığı'nca organize edilen törene katılan Milletvekili Dr. Selahattin Beyribey, Türkiye'nin yeniden birlik ve beraberlik içerisinde kol kola, omuz omuza olarak sıkıntıların hepsini aşacağını kaydetti.

Beyribey, bunu da aynı Arpaçay'da olduğu gibi kol kola girerek, aramıza şeytanları, bukalemunları almayarak başaracaklarını söyledi.

AK Parti Kars Milletvekili Dr. Selahattin Beyribey, "Bugün Arpaçay'da bir coşku gördüm. Bugün Arpaçay'da birlik beraberliği gördüm. Bugün Arpaçay'da insanların yüzünün güldüğünü gördüm. Bugün Arpaçay'da kol kola girme, aralarına şeytanların girmesine müsaade etmeyecek bir yapı gördüm. Onun için Arpaçaylıya teşekkür ediyorum. Ümit ediyorum gelecekte, çok kısa bir zamanda Türkiye'mizde böyle birlik, beraberlikle, sizlerin yaptığı buradan bütün Türkiye'ye yansıyacak. Ve Türkiye var olan sıkıntıların hepsini aşacak. Ne zaman aşacak? İşte ne zamanki böylşe kol kola girersek, ne zaman ki aramıza bukalemumları sokmazsak, şeytanları sokmazsak o zaman işte hem Türkiye, hem de Arpaçay büyüyecek" dedi.

Beyribey, "Ben bugünü önemsiyorum. Bugünü Arpaçay için bir dönüm tarihi görüyorum. Ben yıllardır siyaset yapıyorum, Arpaçay'da bu kadar güzel bir topluluk görmedim. Bu kadar canlı bir topluluk gçrmedim. Hepinize ayrı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben biliyorum ki sizler, kırtk yıl esaeratte kalmış, vatanın ne demek olduğunu bilen, toprağın ne demek olduğunu bilen bayrağın ne demek olduğunu bilen milletsiniz. onun için sizlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Selahattin Beyribey, "bizim görevimiz, Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız, bakanlarımız ve bizlerin görevi hizmet üretmek. Hani meydanlarda diyorduk ya, "Birileri söyler, biz yaparız." İşte ben şimdi diyorum. "Birileri söyler, biz yaparız." Bizim görevimiz daha iyi şeyler, daha çok şeyler yapmak, bu bir başlangıç, bundan sonra hem ilçemiz için yapacağımız projelerimiz var. Bakanlıklarla görüşüyoruz onları devam ettireceğiz. Bu yetmez mutlaka köylerimizi de daha modern, daha gelişkin hale getireceğiz" şeklinde konuştu.

İHA
140
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS