• Erdoğan'dan sürpriz AB çıkışı
  • Terör örgütü İsviçre'de Erdoğan'ı hedef gösterdi
  • Merkel'i zorlayan Erdoğan sorusu
  • Bulgaristan, Milletvekili Aziz Babuşçu’ya ’giriş yasağı’ koydu
  • Yunanistan adalardaki sivillere silah eğitimine başladı

ANTALYA İSLAMİ OTEL SEÇENEKLERİ

Antalya İslami otel seçenekleri

Ülkemizde yer alan Müslüman kesimin daha çok yaz dönemleri içerisinde yaşadıkları en büyük sıkıntılardan birisi de tatil beldelerinde güneşin ve denizin tadını çıkaramamaları olmaktadır.

   Çünkü genellikle hep İslam’a uygun olmayan şekilde giyinmeler ve mahremiyetin gözetilmediği bu alanlar içerisinde Müslüman kesimin tatil yapması çok da uygun düşmemektedir. Bu durumdan oldukça şikâyetçi olan kişiler açısından istekleri de göz önünde bulundurularak Müslüman kişilerin rahatlıkla tatil yapabilmeleri için İslam’a uygun alternatif tatil anlayışı yaygınlaştırılmaya başlamıştır. Mahremiyetin çok önem verildiği, helal ve haram kavramlarının önemsenerek tatil yapacak olan kişilerin bayan- erkek noktasında ayrımı yapılmakta ve yeni kurulan tesisler içerisinde hiçbir şekilde karşı cinsler birbirleri ile iletişi içerisine geçmemektedirler.

Hizmet anlayışı

   Ülkemiz içerisinde yer alan yerli Müslümanların yanı sıra İslami otel alanlarımızı yurt dışından ve Müslüman ülkelerden gelen kişilerce bu oteller çokça tercih etmekte ve verilen hizmetlerden oldukça memnun kalmaktadır. Herkesin rahatlıkla tatilini geçirebileceği, tatil dönemi boyunca sıkıntılara maruz kalmadan sorunsuz geçirebileceği bir dönem hazırlanmıştır. Hizmetlerin kusursuz olarak aksettirilmeden yapılmaya çalıştığı bu otel içerisinde giyim şekline, eğlence alanına ve yiyecek- içecek kısmına da oldukça dikkat edilmektedir. Muhafazakar otel alanları olarak bilinen bu işletmelerde domuz ürünleri, alkol ve İslam dini açısından tüketilmesi uygun görülmeyen yiyecek ve içecekler yer almamaktadır. Aksine kültürümüzde yer alan en güzel yiyecek ve içecekler doğal şekilde hazırlanarak otel içerisinde bulunan tüm misafir ve müşterilerimize sunulmaktadır. Örneğin turizm cenneti olan Antalya’da böyle bir imkân sunularak Antalya İslami oteller konusunda sıklıkla karşımıza çıkmaya başlamıştır.

İletişim adresleri

  İnsanlar İslami anlayışı taşıyan ve bu gibi hizmet veren otelleri bulmakta oldukça zorlandığını söylemektedirler. Fakat herkes açısından kolaylıkla ulaşılabilecek olan, ,içeriklerin yer aldığı ve iletişim adresleri sayesinde kolaylıkla rezervasyon yaptırabileceğiniz ve oldukça uygun fiyatlar sunan http://www.islamiotellerdetatil.com adresine girdiğiniz takdirde hepsine ulaşmak mümkündür. Ailenizin ve sevdiklerinizin yaz döneminde ev içerisine kapanmasını gerektiren bir durum artık kalmamaktadır. Günden güne büyüyen ve işletme alanlarını giderek genişletme çabası güden işletmeciler tesettür otel noktasında son dönemde çığır açacağa benziyor. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve yaz güneşinin tadını çıkarmak isterseniz vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu yaptırın.

394
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS