ASTROPAYCARD KULLANDINIZ MI?

Astropaycard kullandınız mı?

Farklı ve daha güvenilir bir kart olan Astropaycard Türkiye piyasalarında hızla kullanılmaya devam ediyor.

Belki de ilk defa duyduğunuz bu kart aslında ön ödeme sunan bir karttır. Yani Astropay geçen bir alışverişinizde kredi kartı kullanmak yerine Astropay ile alışveriş yapabilirsiniz. Tabi ki aklınıza “Neden kredi kartım varken Astropay’ı kullanayım ki?” sorusu gelebilir. Bu sorunun birkaç nedeni olabilir.

Örneğin;

-Kredi kartınızın limiti yüksektir ve her yerde güvenlikten dolayı vermek istemezsiniz.

-Kredi kartı ekstrenizde yapacağınız alışverişin görünmesini istemeyebilirsiniz.

-Bazı alışverişlerde sadece Astropay geçiyor olabilir.

Astropay almak kolay mı?

Astropay alabileceğiniz birçok site mevcuttur. Bu sitelerden dilediğiniz miktarlarda Astropay card satın alabilirsiniz. Birçok Astropay kullanıcısının bilmediği bir durum vardır. Alınan kartların tek kullanımlık olduğunu düşünürler. Hâlbuki Astropaycardlar tıpkı bankamatik katları gibidir. Diyelim ki 100 dolarlık bir kart satın aldınız. Bunu parça parça kullanabilirsiniz. Size verilen 16 haneli numara, cvv kodu ve son kullanma tarihini tekrar kullanarak kartınızı belirlediğiniz miktarlarda harcayabilirsiniz.

Nereden alınır?

Her sektörde olduğu gibi Astropay sektöründe de insanları dolandıran siteler mevcuttur. Bu yüzden size bir-iki alışverişinizde güven sağlayan sitelerden sürekli alışveriş yapmanız en garantili yoldur. Özellikle Google’dan Astropay ile ilgili bir kelime arattığınızda reklam ile çıkan sitelere dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca piyasa fiyatının çok altında kart satan sitelerden alışveriş yapmamanızı öneririz. Genel olarak piyasada satılan Astropaycard fiyatları arasında uçuk farklar yoktur. Sizin için güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir site önerebiliriz. Astropaybayii.net sitesinden güvenli bir şekilde Astropay satın alabilirsiniz.

360
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS