• Erdoğan'dan sürpriz AB çıkışı
  • Terör örgütü İsviçre'de Erdoğan'ı hedef gösterdi
  • Merkel'i zorlayan Erdoğan sorusu
  • Bulgaristan, Milletvekili Aziz Babuşçu’ya ’giriş yasağı’ koydu
  • Yunanistan adalardaki sivillere silah eğitimine başladı

AVUKAT ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU'NUN HAYATI

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Hayatı

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu 1980 yılında Rize'nin Pazar ilçesinde doğmuştur. Av. Şafak Mahmutyazıcıoğlu koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Türkiye'de önemli başarılara imza atmış Kültür Hukuk Bürosu'nun kurucusudur.

Av. Şafak Mahmutyazıcıoğlu 1980 yılında Rize'nin Pazar ilçesinde doğmuştur. Eğitim hayatı boyunca Bakırköy'de ikamet etmiş ve lisans eğitimini de İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Annesi eczacı, babası ise diş hekimidir. Şafak Mahmutyazıcıoğlu iki kız çocuğu babasıdır.

AVUKAT ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, üniversite sıralarında verilen bir karar ve ileriye dönük yapılan çalışmalar ile yönetici ortağı Av. Oktay KURMAN'la birlikte Kültür Hukuk Bürosu'nu kurmuştur. 10 yılı aşkın bir süredir faaliyette olan Kültür Hukuk Bürosu bilhassa İdare Hukuku, Gayrimenkul Davaları ve Ceza Hukuku alanında gerçekleştirdiği çokça sayıda dava ve uyuşmazlık takipleri neticesinde bu alanlarda büyük tecrübe ve bilgi birikimi edinmiş, Türkiye’nin gündemine oturmuş davaları takip ederek büyük başarılar elde etmiştir.

KÜLTÜR HUKUK BÜROSU

Kültür Hukuk Bürosu Demirören, Ağaoğlu İnşaat, BJK, Odabaşılar İnşaat, Four Seasons, Keten İnşaat, Barış İnşaat, Özyurtlar, Özyazıcı, Stil Giyim, Karadeniz Örme, Kemer Golf, Eser İnşaat, SS Motor, Kuzu Grup, Gül İnşaat, Astay başta olmak üzere birçok firmanın aktif olarak hukuk danışmanlığını yürütmektedir. Kültür Hukuk Bürosu 8'i avukat olmak üzere 16 kişilik ekibi ile birlikte, Yeşilköy'de bulunan ofisinde çalışmalarına hız ve hız devam etmektedir. 

BEŞİKTAŞ SEVDASI

Av. Şafak Mahmutyazıcıoğlu koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Henüz çocukluk yıllarında başlayan Beşiktaş sevdası her geçen yıl hız ve hız artmış, gönül verdiği Kara Kartal'ın hukuk danışmanlığını yürütmeye kadar uzanmıştır.  Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün 2016 yılı olağan kongresi ile başkan Fikret Orman'ın yönetim kurulu listesine girmiştir. 

AV. ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ

Şafak Mahmutyazıcıoğlu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için http://www.safakmahmutyazicioglu.com/ kişisel internet sitesini, Kültür Hukuk Bürosu'nun çalışmalarını takip edebilmek için ise http://www.kulturhukuk.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

avukat-safak-mahmutyazicioglu-1024x768-(1).jpg

 

855
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS