• Avrupa Komisyonu Türkiye'nin AB Büyükelçisi'ni çağırdı
  • Hollywood filminde inanılmaz Erdoğan detayı
  • Lise cinayetinin ardından satanist örgüt çıktı
  • İstanbul'da dev operasyon ! Giriş çıkışlar tutuldu
  • Erdoğan'dan AK Parti'ye referandum talimatı
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’NDAN, DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ÖDÜL

Başbakan Davutoğlu’ndan, Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne Ödül

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye genelindeki belediyeler arasında düzenlenen "Gençlik ve Belediye" konulu yarışmada büyük bir başarıya imza atarak...

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye genelindeki belediyeler arasında düzenlenen "Gençlik ve Belediye" konulu yarışmada büyük bir başarıya imza atarak kentin gururu oldu.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın bu yıl 5'cisini düzenlediği AK Parti Yerel Yönetimler Sempozyumu Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium'da gerçekleşti. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleşen sempozyumda, Türkiye'deki belde, ilçe, il ve büyükşehir belediyelerinin hayata geçirdiği "Gençlik ve Belediye" temalı projeleri kapsayan yarışma sonuçları da açıklandı. "Gençlik ve Belediye" konulu Yerel Yönetimler Sempozyumu'na başarı dileyerek, ödül alan projeleri ve bu projelerin sahibi olan belediye başkanlarını yürekten tebrik ettiğini ifade eden Başbakan Davutoğlu, projelerin titizlikle incelenerek ödül alan eserlerin belirlendiğini anlattı. Dereceye giren tüm projelerin şehirler adına umut ve heyecan verici olduğunu vurgulayan Başbakan Davutoğlu, "Bu projelerin tüm ilçe, belde ve illerimize örnek teşkil etmesini temenni ediyorum" dedi.

Programın sonunda Türkiye genelindeki belde, ilçe, il ve büyükşehir belediyelerinin gençlere yönelik hayata geçirdiği başarılı projeler ödül aldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği "Genç Denizli" projesi ise Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genç Denizli Projesi ödülünü Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun elinden aldı. Programın ardından projelerden oluşan serginin açılışı gerçekleştirildi. Sergide Genç Denizli standını ziyaret eden Başbakan Davutoğlu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Başkan Zolan, burada Genç Denizli Projesi ile ilgili Başbakan Davutoğlu'na bilgi verdi. Başkan Zolan, ayrıca Başbakan Davutoğlu'na kara kalem çalışması portesini hediye etti. Denizli ile ilgili dergi ve broşürlerin dağıtıldığı Genç Denizli standına yoğun ilgi dikkatlerden kaçmazken, ziyaretçilere havlu ve horoz şekeri ikram edildi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, burada yaptığı açıklamada, göreve geldikleri günden bugüne kadar gece gündüz Denizli'ye hizmet etmeye çalıştıklarını söyledi. Başkan Zolan, "Gençlerimize yönelik yapmış olduğumuz projemiz buradan ödülle döndü. Bu ödülü tüm Denizlili kardeşlerimiz, tüm çalışanlarımızla birlikte aldık. Gençlik bizim geleceğimiz, onlar bizim göz bebeğimiz. Onları geleceğe hazırlamak, onları daha donanımlı hale getirmek, milli ve manevi değerlerle donatmak, sanatla bilimle bir araya getirmek için Genç Denizli Projesini başlattık. Bu proje ile gençlerimize ücretsiz kurslar verdik, kulüpler kurduk ve çocuklarımızı "yasaklama" yerine doğru adreslere yönlendirdik. Çocuklarımızın bu imkanlardan faydalanmasını sağladık" dedi.

İHA
81
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS