• Viyana'da Türk Büyükelçiliği’ne çirkin pankart!
  • Hakkari'de sızma girişimi: 1 asker şehit, 4 yaralı
  • Türk hacker'lar Apple'a hayatının şokunu yaşattı
  • Kılıçdaroğlu'ndan TSK çıkışı: Beni derinden yaraladı
  • Hakan Şükür'ün orada ne işi vardı ?
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

BAŞKAN TOÇOĞLU 2. EL OTO GALERİCİLERİN SİTESİ PROJESİ İLE İLGİLİ KONUŞTU

Başkan Toçoğlu 2. El Oto Galericilerin Sitesi Projesi İle İlgili Konuştu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin merakla beklediği 2. El Oto Galericileri Sitesi Projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin merakla beklediği 2. El Oto Galericileri Sitesi Projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Toçoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "SATSO ile birlikte 2. el oto galericileriyle ilgili çalışmalar yürütüyoruz. Daha önce Tır-Kamyon Parkı ve Nakliyeciler Sitesi, Süpürgeciler Sitesi ve Hayvan Pazarını şehrin hizmetine sunduk. Bunun dışında esnafa dönük birçok çalışmayı hayata geçirdik. Şimdi de Uzunçarşı'da bir dönüşüm yapıyoruz. Kısacası şehri dönüştürüyoruz" diye konuştu.

Başkan Toçoğlu sözlerinin devamında, "2. el oto galericileri ile ilgili yürütülen çalışmayı çok önemsiyoruz. SATSO Başkanımız Mahmut Kösemusul da bu konuyu sürekli gündeme getiriyordu. Bu yapıların artık şehir merkezinde değil, daha düzenli ve daha iyi standartlarda ticaret yapabilmelerini istiyoruz. Bu konuda esnafımızla gereken görüşmeler yapılıyor. Süreç ilerledikçe daha yoğun bir şekilde görüşeceğiz. Ticaret ve Sanayi Odamızın bu konuda çok ciddi destekleri var. 100'e yakın dükkan, açık oto pazarı ve büyük bir otopark ile her geçen gün gelişen şehrimize yakışacak yeni bir çalışmayı hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Burada en önemli sorumluluk esnafımızda. Gerek Büyükşehir Belediyesi olarak biz; gerekse de Ticaret ve Sanayi Odamızın esnafa rağmen hiçbir çalışmanın içerisinde olması mümkün değildir. Her çalışmada dile getiriyoruz: ne yaparsak yapalım esnafla birlikte yapacağız. Esnafla konuşarak, tüm detayları masaya yatırarak, birlikte hareket edeceğiz. Esnafımıza ve şehrimize faydası olmayan anlayışlardan sıyrılmamız gerekiyor. Dönüşüm çalışmaları bu hassasiyetle bir bir hayata geçirilmeye devam edecek. SATSO ile birlikte 2. El Oto Galericileri Sitesini esnafımızın da desteğini alarak şehrimize kazandıracağız. Sitenin inşa edileceği alan belirlendi. Burayla ilgili planlama çalışmaları tamamlandı. Şuan kamulaştırma çalışmaları devam ediyor. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak altyapı, üstyapı, hangi ihtiyaç gerekliyse elimizden geleni yapacağız. Sakarya'nın dört bir yanında yürüttüğümüz yenilik çalışmaları sanayi ve ticaret alanında da bu tarz örnek çalışmalarla hissedilecek. Bu konudaki özverili çalışmalarından ötürü SATSO Başkanımız Mahmut Kösemusul'a şehrimiz adına teşekkür ediyoruz. Esnaf, Büyükşehir Belediyesi ve SATSO el ele vereceğiz bu önemli yatırımı en kısa zamanda şehrimize kazandıracağız" dedi.

İHA
93
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS