• Cumhurbaşkanı Erdoğan ''Hayır'' çadırında
  • Marketlerde ve mağazalarda naylon poşet devri bitiyor
  • PKK'da büyük çatlak
  • Kurtulmuş'tan evlilik programlarıyla ilgili yeni açıklama
  • Kan donduran vahşet: 84 kadına tecavüz etmiş !
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

BAŞKAN TOÇOĞLU 5. YEREL YÖNETİMLER SEMPOZYUMUNA KATILDI

Başkan Toçoğlu 5. Yerel Yönetimler Sempozyumuna Katıldı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen 5. Yerel Yönetimler Sempozyumuna katıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen 5. Yerel Yönetimler Sempozyumuna katıldı.

Ankara'da gerçekleşen bir dizi toplantı ve milletvekilleri ile gerçekleşen görüşmeler sonrasında Türkiye Fırıncılar Federasyonu ve Türk-İş Konfederasyonu'nu ziyaret eden Başkan Toçoğlu, Sakaryalı genel başkanlar Halil İbrahim Balcı ve Ergün Atalay ile bir araya geldi. Ziyaretlerde gündemi Sakarya oluştururken; Toçoğlu devam eden çalışmalar ile ilgili Balcı ve Atalay ile istişarelerde bulundu.

İlk olarak Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, "AK Parti Genel Merkezi'nin programları dolayısı ile bugün Ankara'dayız. Hem toplantılara katılmak hem de Ankara'da şehrimizi temsil eden değerli isimleri ziyaret etmek istedik. Bu vesileyle Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanımız aynı zamanda hemşerimiz Halil İbrahim Balcı'yı ziyaret ettik. Halil İbrahim Balcı uzun yıllardır şehrimizi Ankara'da temsil eden önemli bir isimdir. Görüşmemizde Sakarya'da sürdürülen çalışmaları konuştuk. Aynı zamanda sektördeki son gelişmelerle ilgili kendisinden bilgiler de aldık" diye konuştu.

Günün devamında Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay'ın misafiri olan Toçoğlu, "Her zaman ifade ediyoruz: Ergün Atalay daima ülkesini ve şehrini öncelemiş bir isimdir. Temsil ettikleri Türk-İş'in ülkemizin birliği, dirliği, selameti, özgürlüğü ve demokrasisine ne gibi katkılarda bulunduğuna yakından şahit olmaktayız. Ben ziyaret vesilesiyle bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum. Çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" şeklinde konuştu.

Toçoğlu, "Şu kesin ki: Ankara'da Sakarya'yı temsil etme noktasında bulunan tüm sivil toplum kuruluşu genel başkanlarımız, milletvekillerimiz ve diğer paydaşlarımızla şehrimiz için çalışıyoruz. Bizim için öncelikli olan Sakarya'dır. Bu konuda ortak bir kanaat içerisinde olduğumuzu ifade edebiliriz. Sakarya'yı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek, yeni projeler üretmek, her alanda Sakarya'nın göstergelerini daha yukarılara taşımak ortak hedefimizdir" ifadelerini kullandı.

İHA
78
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS