• İngiliz Parlamentosu’ndan şok Türkiye raporu
  • Ailesiyle birlikte sokakta kalınca
  • CHP'den sürpriz erken seçim iddiası
  • Amerika-Rusya PYD ile kol kola
  • Sosyal medyada linç ettiler

BİREVİM İLE EV ALMADA YENİ DÖNEM

Birevim ile Ev Almada Yeni Dönem

İnsanoğlunun birincil ihtiyaçları arasında ilk sıralarda yer alan barınma sorunu çoğu kişinin ev sahibi olmaması nedeniyle kirada oturarak çözümlenmektedir.

Ev almak, ev sahibi olmak ise birçokları için bir hayalken, kimileri ise bu hayalini gerçekleştirmek için, uzun süre hem kira ödeyip hem birikim yapma çabasında, kimileri ise bankalardan faizle para çekip, dosya masrafları gibi gereksiz bedeller ödeyerek bu hayalini gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Bambaşka bir anlayışla hizmet veren Birevim ise faiz, dosya masrafız peşinat olmaksızın ev sahibi olmanın kapılarını aralıyor. Tamamen yardımlaşma anlayışına dayalı bu sistem ile en kolay şekilde ev sahibi olmak mümkün.

Birevim’le nasıl ev sahibi olunur?

Kültürümüzün, adet ve geleneklerimizin en önemli değerleri başında gelen yardımlaşma anlayışını ve bugün hala kırsal bölgelerde geçerliliğini koruyan imece usulünü örnek alan bu sistemde faizsiz ev alma hayaliniz gerçeğe dönüşüyor. Bugüne kadar binlerce kişinin ev sahibi olduğu bu sistem, ne kadar geçerli bir yöntem olduğunu ispat etmiş ve gelinen noktada hem güven kazanmış hem de bu işin profesyonelce nasıl yapılabildiğini göstermiştir. Ödeme gücüne göre bir araya gelen gruplar arasında yapılan kura çekimi ile birlikte sıralı sistem dahilinde ev sahibi olma şansıyla, evinizi ne zaman alabileceğinizi bilecek ve istediğiniz yerde istediğiniz özelliklerde ki evi alabileceksiniz. Aynı hayallerle yola çıkmış, aynı ödeme gücüne sahip insanların birbirine destek olarak ev sahibi olmasını sağlayan bu sistem ile peşinatsız ev almanın ayrıcalığını da yaşamış olacaksınız.

Banka kredisi çekip boşuna faiz ve dosya masrafları gibi külfetlerin altına girmeden, olası bir ödeme zorluğunda yüksek faizlere maruz kalmadan, sıkıntıya düştüğünüzde ödemelerinizi dondurup daha sonra kaldığınız yerden devam edebileceğiniz bu yöntem ile birlikte, risk almadan, cebinizden binlerce lirayı boşa harcamadan sizde ev sahibi olmak için profesyoneller ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ev hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için yepyeni bir anlayış getiren Birevim yöntemi ile artık kira ödemekten kurtulacak ve kendi evinizin konforunu ve rahatlığını yaşama imkanına sahip olabileceksiniz.

491
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS