• Viyana'da Türk Büyükelçiliği’ne çirkin pankart!
  • Hakkari'de sızma girişimi: 1 asker şehit, 4 yaralı
  • Türk hacker'lar Apple'a hayatının şokunu yaşattı
  • Kılıçdaroğlu'ndan TSK çıkışı: Beni derinden yaraladı
  • Hakan Şükür'ün orada ne işi vardı ?
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

BORSADA GÜNLÜK İŞLEMLER (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONG.DEĞİŞİM
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SAN.4,694,664,784,70+0,21
ADANA CIMENTO A GRUBU7,797,807,967,96+2,18
ADANA CIMENTO B GRUBU5,505,505,695,65+2,73
ADEL KALEMCILIK20,4820,4820,8820,70+1,07
ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TIC4,594,534,694,57-0,44
ADANA CIMENTO C GRUBU1,011,011,081,02+0,99
ANADOLU EFES BIRACILIK A.S.21,7221,6622,2222,14+1,93
AFYON CIMENTO6,286,226,366,23-0,80
ATAKULE GAYRIMENKUL YAT ORT1,641,621,651,63-0,61
AKBANK8,128,038,218,120,00
AKCANSA CIMENTO SAN TIC AS14,5914,4914,6214,60+0,07
AK ENERJI ELEKTRIK URETIM AS1,071,071,121,11+3,74
AKFEN HOLDING A.S.11,4911,3511,5811,36-1,13
AKFEN GAYRIMENKUL YAT ORT1,681,581,681,58-5,95
AKSIORTA A.S.2,022,002,102,05+1,49
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI A.S.3,723,693,733,69-0,81
AKMERKEZ GAYRIMENKUL YAT ORT19,3919,2219,6019,54+0,77
AKYUREK TUKETIM URUNLERI PAZ DAG0,560,530,560,54-3,57
AKSA AKRILIK A.S.9,959,759,999,75-2,01
AKSEL ENERJI YATIRIM HOLDING1,531,461,591,50-1,96
AKSA ENERJI URETIM A.S.2,772,742,792,75-0,72
AKIS GAYRIMENKUL YAT ORT3,213,153,213,15-1,87
AKSU ENERJI VE TIC A.S.11,3511,2111,3711,22-1,15
ALARKO HOLDING3,753,653,793,68-1,87
ALBARAKA TURK KATILIM BANKASI1,641,621,681,63-0,61
ALARKO CARRIER SAN VE TIC A.S.43,6243,4644,0043,54-0,18
ALCATEL LUCENT TELETAS TELEKOM6,696,616,786,62-1,05
ALARKO GAYRIMENKUL YAT ORT31,8430,7431,9430,90-2,95
ALKIM KAGIT SANAYI VE TIC A.S.1,471,441,471,46-0,68
ALKIM ALKALI KIMYA A.S.14,9414,7015,0114,73-1,41
ALTINYAG KOMBINALARI A.S.0,700,700,710,71+1,43
ANADOLU CAM2,062,052,082,060,00
ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHUT A.S.1,191,171,211,18-0,84
ANEL TELEKOMINIKASYON2,422,392,462,40-0,83
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK5,415,425,565,54+2,40
ANSA YATIRIM HOLDING A.S.0,350,340,350,34-2,86
ANADOLU SIGORTA A.S.1,711,691,711,710,00
ARBUL ENTEGRE TEKSTIL ISLETMELER0,400,00
ARCELIK19,2218,8919,2219,03-0,99
ARENA BILGISAYAR A.S.5,145,115,215,11-0,58
ARMADA BILGISAYAR A.S.9,769,409,759,65-1,13
ARSAN TEKSTIL TIC A.S.1,481,451,501,46-1,35
ARTI YAT HOLDING A.S.0,680,680,700,680,00
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET A.S3,823,823,853,85+0,79
ASELSAN19,2119,1720,0019,85+3,33
ASLAN CIMENTO A.S.44,1244,0645,6244,24+0,27
ANADOLU ISUZU OTOMOTIV18,2317,8518,3118,00-1,26
ASYA KATILIM BANKASI A.S.0,700,700,710,700,00
ATA GAYRIMENKUL YAT ORT4,064,034,074,05-0,25
AKIN TEKSTIL A.S.11,3710,9011,5411,24-1,14
ATLAS MENKUL KIYMET YAT ORT0,880,880,910,89+1,14
ATLANTIK PETROL URUNLERI1,271,271,291,28+0,79
ATLANTIS YATIRIM HOLDING A.S.0,340,340,340,340,00
AVRASYA GAYRIMENKUL YAT ORT0,970,961,031,02+5,15
AVRUPA YATIRIM HOLDING4,094,004,104,01-1,96
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.20,0019,6020,3020,000,00
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM1,461,441,481,47+0,68
AVRASYA PETROL VE TURISTIK TESIS1,541,511,551,540,00
ALTINYUNUS CESME3,943,803,803,80-3,55
AYEN ENERJI A.S.3,333,343,593,57+7,21
AYES CELIK HASIR VE CIT SAN. A.S1,001,011,061,06+6,00
AYGAZ11,6111,4111,9011,80+1,64
BAGFAS14,4714,4114,6514,44-0,21
BAK AMBALAJ SAN VE TIC A.S.2,622,562,682,59-1,15
BAKANLAR MEDYA A.S.1,771,742,091,88+6,21
BALATACILAR BALATICILIK0,730,740,740,74+1,37
BANVIT VITAMINLI YEM SAN TIC2,532,452,582,46-2,77
BASTAS BASKENT CIMENTO2,502,502,502,500,00
BEYAZ FILO OTO KIRALAM3,993,994,504,11+3,01
BOSH FREN SISTEMLERI A.S.162,30161,50163,50162,00-0,18
BIM BIRLESIK MAGAZALAR A.S.62,2560,8062,4061,15-1,77
BISAS TEKSTIL SANAYI VE TICARET0,520,520,540,520,00
BIZIM TOPTAN SATIS MAGAZALARI AS17,4817,2518,0718,07+3,38
BESIKTAS FUTBOL YAT SAN VE TIC6,505,656,505,94-8,62
BILICI YATIRIM SANAYI VE TIC AS1,311,281,311,29-1,53
BMEKS BILGI ISLEM VE DIS. TIC.1,871,841,881,85-1,07
BOMONTI ELEKTRIK MUH. A.S.0,830,820,840,830,00
BANTAS BANDIRMA AMBALAJ SANAYI T1,881,871,911,880,00
BOLU CIMENTO6,756,746,896,83+1,19
BOSSA TIC VE SAN ISLETMELERI2,332,312,402,31-0,86
BOYNER MAGAZACILIK5,300,00
BOYNER PERAKENDE YAT.80,5079,0081,4080,45-0,06
BRISA8,098,008,138,02-0,87
BIRKO BIRLESIK KOYUNLULAR0,410,410,420,42+2,44
BERKOSAN YALITIM TECRIT MAD1,511,511,541,52+0,66
BIRLIK MENSUCAT A.S.0,960,941,151,15+19,79
BORUSAN MANNESMAN BORU SAN VE TI6,826,736,946,820,00
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA AS29,7829,7430,4030,40+2,08
BATISOKE SOKE CIMENTO SANAYI2,322,282,332,28-1,72
BATICIM BATI ANADOLU CIMENTO6,396,366,466,37-0,31
BURSA CIMENTO4,584,544,594,55-0,66
BURCELIK3,363,303,443,32-1,19
BURCELIK VANA SAN TIC AS1,271,241,381,270,00
COCA COLA ICECEK A.S.40,1039,8240,4440,06-0,10
CELIK HALAT2,032,012,052,02-0,49
CEMAS DOKUM SANAYII AS0,560,550,590,57+1,79
CEMTAS1,811,791,831,80-0,55
CIMSA CIMENTO16,2416,1916,5016,43+1,17
CELEBI HAVA SERVISI A.S.34,7834,8035,5835,50+2,07
CIMBETON HAZIRBETON VE PREFABRIK42,0041,6042,5042,16+0,38
CIMENTAS9,889,759,999,90+0,20
COMPONENTA DOKUMCULUK TIC VE SAN4,114,094,174,110,00
COSMOS YATIRIM HOLDING A.S.0,990,980,980,98-1,01
CREDITWEST FACTORING1,641,571,641,59-3,05
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TI55,0053,5056,4554,00-1,82
CUHADAROGLU METAL1,961,941,981,95-0,51
DAGI YATIRIM HOLDING A.S.1,351,321,351,33-1,48
DAGI GIYIM SAN VE TIC AS2,632,622,672,67+1,52
DARDANEL ONENTAS GIDA A.S.1,411,411,421,42+0,71
DENIZLI CAM16,2216,0016,3216,07-0,92
DENGE YATIRIM HOLDING A.S.2,862,953,193,06+6,99
DENIZBANK A.S.3,203,193,193,19-0,31
DERIMOD7,877,807,957,80-0,89
DESA DERI SANAYI VE TIC A.S.0,800,790,800,79-1,25
DESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.5,135,135,275,17+0,78
DEVA HOLDING3,803,783,883,83+0,79
DATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC AS23,2023,0423,4423,200,00
DOGUS GAYRIMENKUL YAT ORT3,673,683,763,71+1,09
DOGTAS KELEBEK MOBILYA A.S.1,281,261,281,26-1,56
DOGAN GAZETECILIK AS2,302,252,322,25-2,17
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TIC0,760,750,790,77+1,32
DITAS DOGAN YEDEK PARCA4,464,444,504,45-0,22
DEMISAS DOKUM EMAYE MAMUL1,461,451,521,47+0,68
DOGUS OTOMOTIV11,7511,5711,9011,63-1,02
DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK2,432,402,662,430,00
DOCO AKTIENGESELLSCHAFT345,50342,90347,50343,00-0,72
DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET1,831,801,871,84+0,55
DOGAN HOLDING0,570,560,580,58+1,75
DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ2,302,292,312,31+0,43
DYO BOYA FABRIKALARI SAN TIC AS2,122,112,142,120,00
DENIZ GAYRIMENKUL YAT ORT1,601,551,621,56-2,50
ECZACIBASI YAT ORT1,261,251,271,25-0,79
ECZACIBASI ILAC3,483,433,473,46-0,57
ECZACIBASI YATIRIM13,5813,4213,6513,50-0,59
EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TI0,800,800,820,81+1,25
EGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.0,200,200,200,200,00
EGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT O0,370,360,370,36-2,70
EGE ENDUSTRI308,20307,80315,00313,10+1,59
EGE GUBRE21,7021,2221,9221,24-2,12
EGELI CO B TIPI MK YAT ORT0,660,660,660,660,00
EGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.3,173,123,193,15-0,63
EGE SERAMIK4,664,514,644,55-2,36
EMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORT2,962,892,972,91-1,69
EKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.0,440,440,450,45+2,27
EMEK ELEKTRIK A.S.1,241,231,251,240,00
EMINIS AMBALAJ4,864,814,894,85-0,21
ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.4,754,664,774,69-1,26
EGEPLAST EGE PLASTIK1,611,651,671,66+3,11
ERBOSAN38,0837,4438,2637,52-1,47
EREGLI DEMIR CELIK4,694,644,904,83+2,99
ERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.1,251,241,281,24-0,80
ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.1,301,301,421,36+4,62
ESEM SPOR GIYIM SANAYII0,300,300,310,300,00
ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR1,301,251,341,34+3,08
EURO TREND YAT ORT0,610,590,640,60-1,64
EURO YATIRIM HOLDING AS0,520,500,520,51-1,92
EURO KAPITAL YAT ORT0,560,540,570,57+1,79
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORT0,550,540,550,550,00
FENERBAHCE FUTBOL A.S.41,6241,2642,1041,54-0,19
FENIS ALUMINYUM0,290,300,300,30+3,45
FINANS FINANSAL KIRALAMA3,753,663,813,66-2,40
FINANSBANK5,805,355,895,42-6,55
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI1,451,441,501,46+0,69
FEDERAL MOGUL IZMIT PISTON PIM14,1314,0814,7014,37+1,70
FON SINAI YATIRIMLAR A.S.1,421,421,431,43+0,70
FRIGO PAK GIDA MADDELERI0,780,00
FORD OTOMOTIV SANAYI36,9236,5637,1237,02+0,27
T. GARANTI BANKASI8,308,108,308,17-1,57
GARANTI FAKTORING HIZMETLERI2,072,052,082,06-0,48
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,160,00
GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER2,152,142,162,14-0,47
GIMSAN GEDIZ IPLIK MENSUCAT SAN0,400,440,470,44+10,00
GEDIZ AMBALAJ SANAYI VE TIC A.S.5,935,846,005,89-0,67
GENTAS GENEL METAL SAN VE TIC1,301,291,311,29-0,77
GEN YATIRIM HOL A.S.0,660,660,660,660,00
GERSAN ELEKTRIK SANAYI VE TIC2,292,252,312,26-1,31
GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.0,510,500,510,510,00
GULER YAT HOLDING1,081,081,101,09+0,93
GLOBAL YATIRIM HOLD A.S.1,671,661,691,66-0,60
GENPOWER HOLDING A.S.0,310,310,310,310,00
GOLTAS GOLLER BOLGESI CIMENTO SN91,8090,1592,8590,30-1,63
GOODYEAR141,00138,30143,40139,00-1,42
GOZDE GIRISIM SERMAYESI2,652,632,752,72+2,64
GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI0,660,650,670,65-1,52
GSD DENIZCILIK GAYRIMENKUL INS1,171,111,181,12-4,27
GSD HOLDING1,351,291,361,31-2,96
GALATASARAY A.S.17,8717,8818,4918,08+1,18
GUBRE FABRIKALARI6,306,156,346,19-1,75
GUNES SIGORTA1,631,611,641,62-0,61
GEDIK YATIRIM HOLDING A.S.1,181,181,201,180,00
T HALK BANKASI A.S.10,4410,2610,6010,33-1,05
HALK SIGORTA A.S.3,753,763,763,76+0,27
HATEKS HATAY TEKSTIL ISLETMELERI4,084,014,184,080,00
HEDEF GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT1,781,771,831,77-0,56
HEKTAS2,942,882,972,92-0,68
HALK GAYRIMENKUL YAT ORT1,061,051,081,060,00
HURRIYET GAZETECILIK0,580,570,590,580,00
HAZNEDAR REFRAKTER SANAYI4,484,454,454,45-0,67
ICBC Turkey Bank2,622,592,642,60-0,76
IDAS ISTANBUL DOSEME SANAYI0,330,320,330,32-3,03
IDEALIST GMYO1,241,291,481,48+19,35
ISIKLAR ENERJI YAPI HOL A.S.0,250,230,260,250,00
IHLAS EV ALETLERI0,290,280,290,290,00
IHLAS GAZETECELIK0,410,400,410,410,00
IHLAS HOLDING0,230,220,230,230,00
IHLAS MADENCILIK0,690,690,720,70+1,45
IHLAS YAYIN HOLDING A.S.0,220,220,230,23+4,55
INDEKS BILGISAYAR A.S.8,218,088,358,08-1,58
INFO YATIRIM A.S.0,890,870,900,88-1,12
INTEMA INSAAT VE TESISAT17,0616,9517,1117,11+0,29
IPEK DOGAL ENERJI KAYNAK ARAST.1,211,211,311,30+7,44
T. IS BANKASI A GRUBU17500,000,00
ISBIR HOLDING A.S.131,50132,00132,50132,40+0,68
T. IS BANKASI B GRUBU1090,001090,101090,101090,10+0,01
T. IS BANKASI C GRUBU4,714,624,774,67-0,85
ISKENDERUN DEMIR CELIK3,973,853,963,85-3,02
IS FINANSAL KIRALAMA A.S.0,920,900,920,920,00
IS GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,451,451,481,450,00
IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI1,891,881,911,91+1,06
T. IS BANKASI KURUCU6900,006900,006900,006900,000,00
IS YATIRIM MENKUL DEG0,970,960,980,98+1,03
IS YATIRIM ORTAKLIGI0,850,840,850,850,00
ITTIFAK HOLDING A.S.2,372,332,392,33-1,69
IZMIR FIRCA SANAYI TICARET AS1,221,171,251,20-1,64
IZMIR DEMIR CELIK2,312,322,482,40+3,90
IZOCAM30,1829,8030,1829,82-1,19
IZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SAN1,291,261,301,290,00



(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)
(Sürecek)

AA
57
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS