• Tacizci adama linç girişimi !
  • CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
  • Bakan Soylu söz verdi ''Hesabını ödeteceğiz''
  • Sivillerin üzerine bomba yağdı: 200'den fazla ölü var
  • Avrupa Komisyonu Türkiye'nin AB Büyükelçisi'ni çağırdı
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

BORSADA GÜNLÜK İŞLEMLER (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONG.DEĞİŞİM
JANTSA JANT SANAYI22,0422,0022,4222,28+1,09
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.1,161,161,161,160,00
KAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.1,881,841,891,85-1,60
KARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.1,491,491,531,51+1,34
KARTONSAN271,70270,60275,50272,00+0,11
KATMERCILER EKIPMAN A.S.7,377,377,487,41+0,54
KOC HOLDING14,0214,0214,3014,23+1,50
KENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.141,40140,90141,70141,00-0,28
KERVANSARAY YAT. HOL.0,200,200,200,200,00
KEREVITAS GIDA55,5054,3055,6054,50-1,80
TESCO KIPA KITLE PAZARLAMA TIC2,392,362,422,36-1,26
KILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.1,761,751,861,81+2,84
KLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.4,244,134,274,14-2,36
TURK KALKINMA BANKASI A.S.4,024,004,034,00-0,50
KONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.13,4713,3013,5013,32-1,11
KOMBASSAN HOLDING A.S.1,961,962,021,97+0,51
KONYA CIMENTO338,70338,40343,70340,00+0,38
KORDSA GLOBAL ENDUSTRIYEL IPLIK5,085,065,205,07-0,20
KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK IS1,261,251,341,33+5,56
KOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.18,4218,4119,0918,73+1,68
KAPITAL YAT HOL A.S.0,460,470,470,47+2,17
KARAKAS ATLANTIS KIY MAD A.S.1,041,021,041,03-0,96
KARDEMIR A GRUBU1,711,691,721,70-0,58
KARDEMIR B GRUBU1,851,821,881,83-1,08
KARDEMIR D GRUBU1,571,531,581,56-0,64
KORFEZ GMYO1,141,121,161,13-0,88
KRON TELEKOM HIZ A.S.3,593,543,633,56-0,84
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI2,352,392,402,39+1,70
KRISTAL KOLA VE MESRUBAT SAN1,431,411,441,42-0,70
KARSU TEKSTIL A.S.0,480,470,470,47-2,08
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRI13,6313,5313,5313,53-0,73
KUTAHYA PORSELEN4,254,214,294,21-0,94
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL3,603,563,653,57-0,83
LIDER FAKTORING A.S2,112,082,162,13+0,95
LINK BILGISAYAR SISTEMLERI6,976,836,996,85-1,72
LOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.3,503,463,603,500,00
LOGO YAZILIM53,4552,2053,8552,40-1,96
LUKS KADIFE2,922,893,493,08+5,48
MARMARIS ALTINYUNUS11,0411,0011,2011,06+0,18
MAKINA TAKIM A.S.0,990,991,011,01+2,02
MARTI OTEL ISLETMELERI A.S.0,470,460,480,470,00
MCT DANISMANLIK A.S.4,884,774,904,880,00
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN VE TIC0,660,650,670,660,00
MENSA SINAI TICARI VE MALI YAT.0,190,180,190,190,00
MENBA HOLDING A.S.3,133,043,173,06-2,24
MEPET METRO PETROL TESISLERI2,412,402,462,42+0,41
MERIT TURIZM YAT ISL AS4,854,834,854,83-0,41
MERKO GIDA SANAYI VE TICARET1,501,401,501,47-2,00
METRO ALTIN ISLETMECILIGI A.S.0,790,800,940,88+11,39
METRO TICARI MALI YATIRIMLAR0,640,620,640,63-1,56
METEMTUR OTELCILIK A.S.1,041,031,051,040,00
MIGROS TICARET A.S.18,5018,4319,3519,17+3,62
MILLIYET PAZARLAMA A.S.0,640,620,640,63-1,56
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR0,500,500,520,52+4,00
MENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.0,530,520,560,56+5,66
MARDIN CIMENTO4,734,674,764,67-1,27
MARTI GMYO A.S.0,400,390,410,41+2,50
MARSHALL BOYA VE VERNIK37,3637,0437,9037,16-0,54
MERT GIDA GIYIM SANAYI VE TIC A.0,450,470,530,47+4,44
MAZHAR ZORLU HOLDING A.S.1,211,221,221,22+0,83
NORTEL NETWORKS NETAS TELEKOM AS11,6411,6411,7911,66+0,17
NIBAS NIGDE BETON SAN VE TIC AS0,650,640,770,73+12,31
NET HOLDING3,173,153,193,16-0,32
NET TURIZM TIC VE SAN AS1,661,641,691,660,00
NUROL GAYRI MENKUL YAT ORT4,214,174,264,19-0,48
NUH CIMENTO SANAYI AS10,6210,5610,6810,63+0,09
ODAS ELEKTRIK URETIM SANAYI AS6,886,907,106,95+1,02
OLMUKSA AS8,558,508,638,58+0,35
ORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT AS3,543,513,563,52-0,56
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SN1,001,011,021,01+1,00
OSMANLI MENKUL DEGERLER2,052,002,002,00-2,44
OSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT AS3,623,563,663,59-0,83
OTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAI108,40106,00109,00108,00-0,37
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI AS0,710,690,710,69-2,82
OYLUM SINAI YATIRIM AS1,621,301,461,33-17,90
OZBAL CELIK BORU SANAYI AS1,421,421,451,420,00
OZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT AS1,351,341,381,350,00
OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OP2,352,342,452,41+2,55
OZERDEN PLASTIK SANAYI VE TIC. A3,293,283,603,30+0,30
PANORA GAYRI MENKUL YAT ORT AS4,474,454,554,50+0,67
PARSAN MAKINA7,347,267,427,33-0,14
PERA GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,420,410,420,420,00
PENGUEN GIDA SANAYI AS2,392,352,402,37-0,84
PETKIM AS4,093,984,104,02-1,71
PINAR ET VE UN SANAYI AS11,8011,7111,9011,82+0,17
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI AS17,2617,0517,4117,09-0,98
PIMAS AS2,042,042,062,040,00
PINAR SU3,383,363,403,380,00
PLASTIKKART AS2,762,762,832,81+1,81
PETROKENT TURIZM AS51,3050,2551,0051,00-0,58
PLASPAK KIMYA SANAYI VE TIC AS0,650,620,650,63-3,08
PINAR SUT AS16,8516,8317,2016,92+0,42
POLISAN HOLDING AS2,402,402,562,50+4,17
POLITEKNIK METAL SAN VE TIC AS18,5918,4418,6018,58-0,05
TURK PRYSMIAN KABLO SIST AS2,792,772,812,78-0,36
PARK ELEKTRIK URETIM MAD SAN2,852,782,892,81-1,40
PRIZMA PRES MATBAACILIK AS1,131,121,151,130,00
PERGAMON STATUS DIS TICARET A.S.7,357,297,477,45+1,36
RAY SIGORTA AS0,480,480,490,49+2,08
RHEA GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,331,321,361,330,00
RODRIGO TEKSTIL SAN VE TIC AS1,151,131,181,150,00
ROYAL HALI IPLIK TEKS MOB SN TIC1,441,431,461,440,00
RTA LAB BIY MAK SAN AS10,9910,8011,0510,84-1,36
REYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,680,660,680,67-1,47
REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK0,790,770,790,78-1,27
SAF GAYRIMENKUL YAT ORT0,770,770,780,770,00
HACI OMER SABANCI HOLDING9,879,8110,069,91+0,41
SARAY MATBAA KAGIT KIRT TIC SAN0,880,870,890,880,00
SANEL MUHENDISLIK ELEK. TAAHHUT2,272,162,342,21-2,64
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TIC AS1,471,461,501,470,00
SANKO PAZARLAMA ITHALAT AS3,673,663,723,670,00
SARKUYSAN3,373,373,403,370,00
SASA POLYESTER SAN AS2,512,462,522,48-1,20
SAY REKLAMCILIK YAPI TAAHHUT SAN4,614,455,044,80+4,12
SEKER FINANSAL KIRALAMA AS0,870,860,920,90+3,45
SEKURO PLASTIK AMBALAJ SAN AS2,452,442,502,48+1,22
SELCUK ECZA DEPOSU2,662,662,702,660,00
SELCUK GIDA ENDUSTRI IHR ITH AS0,320,320,330,33+3,13
SERVE KIRTASIYE0,650,670,670,67+3,08
SEYITLER KIMYA SANAYI A.S.2,442,382,582,53+3,69
SILVERLINE ENDUSTRI & TICARET AS0,930,910,930,930,00
T. SISE VE CAM FABRIKALARI AS3,843,723,843,74-2,60
SEKERBANK1,611,601,641,63+1,24
SOKTAS PAMUK VE TARIM URUNLERI2,122,082,122,10-0,94
KUVEYT TURK KTLM B TIPI SLVRPLS1,380,00
SINPAS GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,600,590,610,61+1,67
SENKRON GUVENLIK VE ILETISI2,372,342,372,34-1,27
SONMEZ PAMUKLU SANAYII AS1,331,321,331,32-0,75
SODA SANAYII AS5,025,005,045,00-0,40
SODAS SODYUM SAN AS3,393,373,403,40+0,29
SONMEZ FILAMENT1,651,641,651,64-0,61
SERVET GAYRI MENKUL YAT ORT AS2,452,382,492,49+1,63
TAC TARIM URUNLERI AS3,193,153,273,18-0,31
TARAF GAZETECILIK0,810,800,810,80-1,23
TAT GIDA SANAYI AS6,316,276,406,310,00
TAV HAVALIMANLARI AS17,7417,5017,8417,57-0,96
TURK TUBORG6,546,516,636,52-0,31
TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI AS11,5411,5011,6711,59+0,43
TACIRLER YATIRIM HOLDING1,030,00
TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS0,650,630,650,63-3,08
TGS DIS TICARET AS4,053,954,133,99-1,48
TURK HAVA YOLLARI AS7,727,617,777,63-1,17
MONDI TIRE KUTSAN1,221,221,271,27+4,10
TEKFEN HOLDING AS5,675,615,685,65-0,35
TEKNOSA IC VE DIS TICARET AS6,316,326,476,32+0,16
TAZE KURU GIDA SAN VE TIC AS8,778,778,778,770,00
TEMAPOL POLIMER PLASTIK & INS AS10,089,8710,069,92-1,59
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SAN AS8,898,919,108,95+0,67
TOFAS TURK OTOMOTIV FABRIKASI AS22,2621,6222,3822,14-0,54
TURCAS PETROL AS1,571,561,611,59+1,27
TORUNLAR GAYRI MENKUL YAT ORT AS4,384,384,504,48+2,28
TRAKYA CAM2,182,132,202,14-1,83
TRANSTURK HOLDING AS0,370,370,380,38+2,70
TSKB GAYRIMENKLUL YATIRIM ORT AS0,580,580,590,59+1,72
T. SINAI KALKINMA BANKASI AS1,641,641,681,65+0,61
TRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC AS1,761,761,941,89+7,39
TURK TELEKOMUNIKASYON AS6,676,646,786,68+0,15
TURK TRAKTOR AS79,6079,2079,8579,80+0,25
TUGCELIK ALEMINYUM METAL SAN2,752,752,902,84+3,27
TUKAS GIDA SANAYI VE TIC AS1,731,701,751,71-1,16
TUPRS TURKIYE PETROL AS73,4072,8574,3074,10+0,95
TURKER PROJE GAYRIMENKUL VE YATI40,7440,4841,1840,84+0,25
ULASLAR TUR YAT DAY TUK MALLARI1,801,781,841,78-1,11
ULKER BISKUVI SANAYI AS20,9020,4620,9420,50-1,91
ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHUT V7,317,147,357,17-1,92
ULUSOY UN SANAYI VE TICARET A.S.2,001,962,021,98-1,00
UMPAS HOLDING AS0,510,510,520,510,00
UNYE CIMENTO4,204,214,274,25+1,19
USAK SERAMIK1,301,291,311,29-0,77
USAS YATIRIMLAR HOLDING AS0,400,390,420,400,00
ABD HAZ BONOSU DOLAR BYF277,40276,90279,70279,00+0,58
UTOPYA TUR INSAAT ISL TIC AS2,182,162,352,22+1,83
UYUM GIDA3,963,954,033,97+0,25
UZERTAS BOYA SAN VE TIC AS0,890,840,870,87-2,25
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAO4,704,624,744,67-0,64
VAKIF FINANSAL KIRALAMA AS1,591,571,631,58-0,63
VAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM AS1,461,451,531,51+3,42
VANET GIDA SANAYI IC VE DIS TIC1,021,021,041,03+0,98
VERUSATURK GSYO A.S.3,933,934,404,21+7,12
VERUSA HOLDING AS56,2555,7556,1056,00-0,44
VESTEL BEYAZ ESYA AS12,1211,8712,2511,88-1,98
VESTEL ELEKTRONIK6,656,676,836,76+1,65
VAKIF YATIRIM ORTAKLIGI0,880,870,890,880,00
VAKIF GAYRIMENKUL YAT ORT AS2,722,712,762,71-0,37
VIKING KAGIT VE SELULOZ0,530,530,540,530,00
YAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TIC2,112,102,112,110,00
YATAS YATAK2,772,772,792,770,00
YAYLA ENERJI URETIM TURIZM AS3,123,033,133,05-2,24
YAZICILAR HOLDING AS13,5513,5514,4514,37+6,05
YIBITAS INSAAT MALZEME AS2099,502099,002120,002119,50+0,95
YESIL YATIRIM HOLDING0,870,870,870,870,00
YENI GIMAT GAYRIMENKUL YAT OR AS14,6514,5014,7414,59-0,41
YESIL GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,340,330,350,35+2,94
YAPI VE KREDI BANKASI AS4,164,064,174,10-1,44
YAPI KREDI KORAY GAYRIMENKUL YO1,351,331,361,33-1,48
YONGA MOBILYA SAN TIC AS545,00525,30539,90525,30-3,61
YUNSA2,982,993,123,07+3,02
YESIL YAPI ENDUSTRI AS0,770,770,790,78+1,30
ZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GR1,741,741,771,740,00
BIST 30102924,78101792,16103422,98102425,85-0,48
BIST 10083987,5383263,8384429,9783719,80-0,32
BIST MALI108364,37106941,78108861,70107685,58-0,63
BIST SINAI86244,7585977,6387003,6886668,92+0,49
BIST HIZMETLER60507,5759909,1960770,9360054,59-0,75
BIST TEKNOLOJI62077,8562034,6663269,6662912,17+1,34

(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)
(Son)

AA
65
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS