YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

BURHANİYE’DE İMAM HATİP’TEN KUTLU DOĞUM HAFTASI

Burhaniye’de İmam Hatip’ten Kutlu Doğum Haftası

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Hacı Mehmet Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İmam Hatip Ortaokulu'nun işbirliği ile düzenlenen Kutlu Doğum...

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Hacı Mehmet Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İmam Hatip Ortaokulu'nun işbirliği ile düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde coşku yaşandı. Ahmet Akın Kültür merkezi'nde düzenlenen etkinliği, Kaymakam Hüseyin Öner, Belediye Başkanı Necdet Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç, Belediye Meclis Üyesi Galip Yardımcı, İlçe milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, Müftü Hacı Öz ile bazı daire müdürleri, okul müdürleri ve çok sayıdaki vatandaş izledi.

Ahmet Akın Kültür Merkezi'ndeki etkinlik, Ören Camiim Emekli İmamı Ali Osman Aydoğdu ile Kocacami Müezzini İsmail Baydemir'in Kuran okumasıyla başladı. İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ayhan Yeşil yaptığı konuşmada, katılımcılara teşekkür etti. Müdür Yeşil, Müslümanların sünnetlere uymalarını istedi. Allah'ın, sünnete uyan bir nesil yetiştirmeyi kısmet etmesini diledi. Yapılan konuşmanın ardından Arapça bir oyun sahnelenirken, öğrenci korosu ilahiler okudu. Bazı öğrenciler de şiirler seslendirdi. Kutlu Doğam haftasına katılanlara lokum, gül suyu ve birer gül hediye edilirken, etkinliğin sonunda, etkinlikte görev alan öğrencilerle birlikte hatıra fotoğraf çekildi. Kaymakam Hüseyin Öner ve Belediye Başkanı Necdet Uysal, Hacı Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Cemil Çam ve İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ayhan Yeşil ile görev alan öğrencilere teşekkür etti.

İHA
84
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS