YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

BURSASPOR'A 'FORMANA İSMİNİ YAZDIR' PROJESİNİN STARTI VERİLDİ

Bursaspor'a 'Formana İsmini Yazdır' Projesinin Startı Verildi

BURSASPOR Kulübü Başkanı Ali Ay, "Formana İsmini Yazdır" projeleriyle 1000 lira ödeyen yeşil beyazlı taraftarlarının futbolcuların giyeceği formaya...

BURSASPOR Kulübü Başkanı Ali Ay, "Formana İsmini Yazdır" projeleriyle 1000 lira ödeyen yeşil beyazlı taraftarlarının futbolcuların giyeceği formaya isimlerini yazdırabileceklerini açıkladı.

'Hatıra Forması'nı 15 Nisan'da Denizbank'la birlikte hayata geçireceklerini belirten Başkan Ali Ay, maddi zorlukları aşmak istediklerini söyledi. Bir otelde düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Bursaspor Başkanı Ali Ay, şöyle dedi:

"İçinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılar sebebiyle forma projesini hayata geçiriyoruz. Bu projenin Bursaspor'a katacağı değer parayla sınırlı değildir. Bugün verdiğimiz mücadele kurtuluş mücadelesidir. Bursaspor taraftarları, (Hayatında yaşadığın en büyük pişmanlık ne) sorusuna, (Bursaspor formasına adımı yazdırmamak) demek istemiyorsa bu projeye katılmalı."

"5-6 TAKIM HARİÇ KULÜPLER BATMIŞ DURUMDA"

Bakan Ali Ay, "5-6 kulüp hariç Türkiye'de bütün spor kulüpleri batmış durumda" derken şöyle devam etti:

"Buna Bursaspor da dahil. Forma reklamları, kapı isim hakları, localarla ilgili konuşuyoruz. Olmuyor mu, oluyor ama malesef yeterli değil. "Formana İsmini Yazdır" projesi için emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ben burada Bursasporlu'yu göreceğim. Localar, isim hakları çok pahalı diyorlar. Burada sadcece 1000 TL vereceksiniz. Ben öncülük yapıyorum ve benim, eşimin kardeşimin, çocuklarımın, gelinimin, torunumun, yeğenimin ismini bu formaya vererek başlangıç yapmak istiyorum. Ben herkese örnek olmak istiyorum ve gerekeni de yapıyorum."

"FOMAYA 2500 İSİM YAZILABİLİYOR"

Bursaspor televizyonu Genel Müdürü Mehmet Gerçeksi ise şunları söyledi:

"Bir formanın ne denli önem arz ettiğini anlatmaya gerek yok. O formada yaşanmışlıklar vardır. O formaya isim yazılacaksa eğer bu kulübün gerçek sahibi olan taraftarların ismi yazılmalıdır. O yüzden biz bu projeye yeşil beyaza gönül vermiş çok sayıda taraftarın katılacağına inanıyoruz. Proje 15 Nisan tarihinde resmi siteden yapılacak katılımlarla başlayacak. Katılım ücreti ismini yazdıracak kişi başına 1000 TL artı KDV'dir. Masraflar çıktığında yüzde 85'lik oranda bir gelir getirecektir. Son katılım tarihi ise 30 Haziran 2016'dır. Formaya 2500 civarında isim yazılabilmektedir."

FOTOĞRAF

DHA
18
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS