• İstanbul'da dev operasyon ! Giriş çıkışlar tutuldu
  • Erdoğan'dan AK Parti'ye referandum talimatı
  • İŞSİZLİK RAKAMLARI AÇIKLANDI
  • Hakkari'de sızma girişimi: 1 asker şehit, 4 yaralı
  • Hakan Şükür'ün orada ne işi vardı ?

BÜYÜMEYE GİDEN EN HIZLI YOL: CRM

Müşteri ilişkilerini odak alan şirketlerin yardımına koşan CRM uygulamaları ile müşteri portföyünüzü daha iyi tanıyıp, genişleterek, etkili ve hızlı bir büyüme gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişen ve değişen dünyada birçok işlem artık geleneksel yöntemler yerine bilgisayar programlarında ve yazılımlarda yapılıyor. Dijital dünyanın gerisinde kalmak istemeyen ve işlerini daha hızlı bir süreç içinde bitirmek isteyen şirketler ise CRM odaklı uygulamalar ile daha etkili çözümler geliştiriyor. Son dönemin gelişen ve büyüyen çok uluslu şirketlerinden, KOBİ'lere kadar birçok işletme artık müşteri merkezli bir yönetim stratejisi benimsiyor. Bu sayede daha hızlı büyüme ve gelişme imkanına sahip oluyor.

Müşteri İlişkilerinde Etkili Çözümler

CRM  yani Customer Relationship Management, müşteri ilişkilerini yönetme ve yeni müşteriler kazanma konusunda geliştirilmiş bir uygulamadır. Artık günümüzde müşteriler ile nasıl bir iletişim halinde olunması gerektiğinden müşteri taleplerine göre hızlı ve yerinde pozisyon almaya kadar birçok strateji CRM yazılımı ve programları ile sağlanıyor. Bu uygulamalar sayesinde müşterilerin isim, soyisim, adres, telefon ve e-posta gibi bilgilerini kayıt altına alınıyor ve şirket veri tabanında bir müşteri portföyü hazırlanıyor. Bununla da sınırlı kalmayıp, yapılacak olan kampanyalarda, tanıtım faaliyetlerinde ve müşteri odaklı hemen her işte kimlere, nasıl ulaşılması gerektiğine kadar birçok işi hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza imkan veriyor. Bu bağlamda, müşteriler ile olan bütün işleri yöneten ve düzenleyen uygulamalar bütünü de "CRM nedir?" sorusunun cevabını oluşturuyor.

Şirketinizin iletişim halinde olduğu, bir şekilde bir bağlantı sağladığı ya da doğrudan müşteriniz olan kişilerin; satın alma alışkanlıklarını, alış veriş sıklığını ve bulunduğu bölgeleri net ve hızlı anlaşılır bir şekilde size sunuyor. Müşteri ilişkileri yönetim uygulamaları şirket müşterilerinin bilgilerinin yanında genel durumunuzu ve satış stratejinizi değerlendirmenize de yardımcı oluyor. Anatilik CRM, müşterilerinizi daha iyi ve net bir şekilde analiz etmenizi sağlarken, Interaktif olan müşteriler ile birebir ya da sosyal ağlar üzerinden iletişim halinde olmanıza imkan tanıyor. Bulut CRM ise internet imkanı olan her yerden müşteri portföyünüzü ve stratejilerinizi yönetebilmenizi sağlıyor.

Hızlı Büyüme İçin Müşterinin Sesini Dinleyin

Sektörde fark yaratarak rakiplerinizin bir adım önünde olmanıza ve istediğiniz hedefler doğrultusunda net ve emin adımlarla yürümenize imkan tanıyan uygulamaları; bilişim, reklamcılık, kamu, tekstil ve güvenlik gibi birçok farklı sektörde etkili çözümlere ulaşmanıza, karlılığınızı üst seviyeye taşımanıza yardımcı oluyor. Şirket bilgileri ile entegre bir şekilde çalışan CRM programı, sipariş, satış, sevkiyat, sözleşme, teknik servis gibi konuları; gider takibi, üye bilgileri, kurum ve kuruluşlar ile olan yazışmaları daha etkili ve güvenli bir konuma çekmenize olanak sağlıyor. Stratejinizi ve izleyeceğiniz yolu belirleyerek yeni müşteriler kazandırma ve mevcut müşterilerinizin beklentilerine anında cevap verme konusunda da elinizi güçlendiriyor.

Sektörünüzde hızlı ilerlemek ve etkili bir konuma gelmek için SetXRM'in sunduğu çözümlerden faydalanabilirsiniz. Müşterilerinizi ve alışkanlıklarını tahmin edebilir, yeni gelecek müşterileri ve izleyecekleri yolları ön görebilir, çeşitli teklifler ve kampanyalarda doğru kitleye ulaşarak daha hızlı ve yerinde bir strateji oluşturabilirsiniz. SetXRM'nin sunduğu bulut, interaktif ve analitik CRM çözümleri ile müşteri portföyünüzü yönetebilir, iş hayatında etkin bir kurum haline gelebilirsiniz.

279
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS