YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

ÇALINAN SAĞLIK EVRAKLARININ GERİ GETİRİLMESİNİ İSTEDİ

Çalınan Sağlık Evraklarının Geri Getirilmesini İstedi

Fatih'te iş yeri çalışanlarının yoğunluğundan faydalanan bir şahıs, içinde 3 bin TL bulunan çantayı çaldı.

Fatih'te iş yeri çalışanlarının yoğunluğundan faydalanan bir şahıs, içinde 3 bin TL bulunan çantayı çaldı. Yaşanan hırsızlık anı ise iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

İstanbul Fatih ilçesi Kadınlar Pazarında iş yeri çalışanlarının yoğunluğundan faydalanan bir şahıs, içinde 3 bin TL bulunan çantayı çaldı. İş yerine müşteri gibi giren zanlı, etrafta kimsenin olmadığını görünce kasaya doğru yanaştı. Kasayı açmaya çalışan zanlı, kasanın yanındaki şişeyi devirince panik yaparak kaçtı. Ancak 15 saniye sonra tekrar geri dönen zanlı, bu kez kasanın üzerinde bulunan küçük el çantasını alarak kayıplara karıştı. Yaşanan hırsızlık anı ise iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Çantanın bir yakına ait olduğunu belirten iş yeri sahibi Mehmet Emin Ekinci, "Çantanın içinde yaklaşık 3 bin TL vardı. Para önemli değil, ancak çantanın içinde hastane evrakları vardı. Misafirim Siirt'ten geldi ve iki aydır o evrakları toplamakla uğraşıyordu. Parayı istemiyoruz ama en azından o evrakları bize geri getirsin. Gelsin masanın üzerine koysun, kapının altından atsın. Evrakların sahibi yakınım, gerçekten zor durumda kalıyor. Evrakları versin başka bir şey istemiyoruz" dedi.

İHA
30
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS