• Tacizci adama linç girişimi !
  • CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
  • Bakan Soylu söz verdi ''Hesabını ödeteceğiz''
  • Sivillerin üzerine bomba yağdı: 200'den fazla ölü var
  • Avrupa Komisyonu Türkiye'nin AB Büyükelçisi'ni çağırdı

ÇEVRE BİLİNCİNİ ERSAĞ İLE AŞILAYIN

Çevre bilincini Ersağ ile aşılayın

Dünya üzerinde mevcut olan insanların devamlı olarak artış göstermesinden dolayı günlük süreçte ki ihtiyaçlarında da artış ve değişiklik göstermektedir.

insan, hayvan, bitki gibi varlıkların hijyen açısından temizliğinin sağlanabilmesi ve cilt bakımının en iyi şekilde yapılarak sağlıklı bir yaşam sürdürülebilmesi için günlük hayatta kullanılan temizlik ürünlerinin farklı versiyonları artık ersağ ile karşınızdadır. Sizlere belirtmiş olduğumuz ürünler içerisinde bulunan kimyasal içerikli maddelerden dolayı mikropların kırılması her ne kadar mümkün olsa da sağlığınız yönünden büyük zararlar içermektedir. ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri doğal ürünler ile üretilip sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Sağlığınız yönünden size çok yarar sağlayacak olan bu ürünler hem mikrop kırma özelliğini yüksek oranda sergileyecek hem de etrafa mis kokular yayacaktır. Ersağ temizlik ürünleri içerisinde her bölge için özel olarak üretilmiş ürünler de bulunmaktadır. Cilt sağlığının ön planda tutularak hazırlanıldığı kozmetik ve temizlik ürünlerinde ürün oluşturulduktan sonra dermatolojik ve yapay testlerden geçirilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Alerjik olmanıza neden olmayacak bu doğal ürünler cildinizin pürüzsüz bir hale dönüşmesine yarar sağlayacaktır.

Üyelik ile para kazanma

Bunların yanı sıra ersağ ailesinin size sunmuş olduğu ek gelir fırsatlarını da değerlendirerek aile bütçenize katkıda bulunmak istemez misiniz? İçerisinde temizlik ve kozmetik ürünlerinin fiyatları ile birlikte yer aldığı kataloğa sahip olduğunuz takdirde çevrenizde yer alan herkese satış yapabilme şansına erişeceksiniz. Site içerisinde yer alan üyelik kısmından üyelik girişini aktif hale getirmeniz halinde siz de çevrenizde bulunan herkese satış yapabilir ve belli miktarlarda ek gelir kazanabilirsiniz.  Ersağ üyelik sayesinde girmiş olduğunuz bu güzel projenin içerisinde yer alarak hem çevre dostu olma yolunda adımlar atacak hem çevrenizi bilinçlendirecek hem de para kazanacaksınız.

Kazançlı çıkın

Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri doğal ve bitkisel ürünlerden elde edildiği için çok sağlıklıdır. Aynı zamanda piyasada ki birçok ürüne nazaran çok daha uygun fiyata satışı yapılmaktadır. Ersağ ailesine katılım sağladığınız takdirde ersağ firmasının sizlere sunduğu birçok güzellikten faydalanacağız gibi para kazanarak da kar elde edebilirsiniz.

340
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS