YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

CEYLANPINAR’DA KUTLU DOĞUMA DAVET

Ceylanpınar’da Kutlu Doğuma Davet

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından her yıl düzenlenen kutlu doğum etkinliğine sayılı günler kaldı.

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından her yıl düzenlenen kutlu doğum etkinliğine sayılı günler kaldı.

Ceylanpınar ilçe semt Pazarında 09 Nisan Cumartesi günü yapılacak olan kutlu doğum hazırlıkları hakkında bilgi veren tertip komitesi sorumlusu ve Ensar Der Başkanı Mehmet Gül, hazırlıkların sunuma yaklaşıldığını söyledi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğin İMKB okulu yanında bulunan semt pazarında yapılacağını ifade eden Gül, "Hz. Peygamberin kutlu doğumu dolayısıyla hazırlıklarını sürdürdüğümüz etkinliğimizi Cumartesi günü saat 13.30'da gerçekleştireceğiz. Bu kapsamda afişlerimizi ve duyuru brandalarımızı astık. Tüm halkımızı Hz. Peygamberi anmaya, yeniden anlamaya davet ediyoruz" dedi. Etkinlik için ücretsiz servislerin olacağını ifade eden Gül, "Etkinlik günü Afganlar mevkiinden ve cumhuriyet mahallesinden araçlarımız ücretsiz hizmet verecek. Etkinlikte bayanlara yer ayrılmış olup inşallah bu yıl etkinliğimize iştirak eden halkımıza kitap hediye edeceğiz" diye konuştu.

İHA
17
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS