YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

CHP’Lİ BÖKE’YE KADIN İLGİSİ

Chp’li Böke’ye Kadın İlgisi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Türkiye ekonomisi ve dünyadaki gelişmeler" konulu söyleşi için geldiği Arsuz'da kadınların...

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Türkiye ekonomisi ve dünyadaki gelişmeler" konulu söyleşi için geldiği Arsuz'da kadınların ilgi odağı oldu.

Arsuz Belediyesi'nin düzenlediği 2'nci Bahar Şenlikleri kapsamında "Türkiye ekonomisi ve dünyadaki gelişmeler" konulu panelin konuşmacısı olarak Arsuz'a gelen Selin Sayek Böke, söyleşi için Gümüş Otel'de davetliler ve partililer ile buluştu. Arsuz Bahar Şenlikleri'nin kalıcı olmasını istediklerini belirten CHP'li Böke, "Bizim Türkiye'ye bu baharı getirecek ve başı bayram sonu bayram olan şenliklerle değil, 365 günün her gününde Türkiye'ye aydınlık ve pırıl pırıl günler yaşatacak yeni bir siyaset inşa etmemiz gerekiyor. Baharı yeniden Türkiye'ye getireceksek, o pırıl pırıl sabahlara uyanabileceksek, farklılıklarıyla birlikte yaşayan Arsuz'u Türkiye'ye taşıyacaksak bu ancak gerçek sorunu doğru tespit etmekten geçiyor" diye konuştu. Toplantı öncesi ve sonrasında Böke ile fotoğraf çektirmek isteyen kadınlar zaman zaman izdiham yarattı.

FOTOĞRAF

DHA
77
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS