E-DİNAR MADENİ PARA BİRİMİ / YENİ KRİPTO-PARANIN TAM 1.000 YILLIK TARİHİ !

Yaşadığımız modern dünyayı içinde para olmadan hayal edemeyiz çünkü dünya ekonomik sisteminin dönmesini paraya borçluyuz.

Çeşitli uygarlıklar 7. yüzyıldan beri sattıkları malların ve verdikleri hizmetin her yerde aynı değere sahip olması için standart bir para birimi kullanmaya başladı. Osmanlı Devleti ve diğer Arap ülkeleri tarafından icad edilen Madeni Para’lar bugün hala Dinar ismi altında yaygın olarak kullanılmakta.

Neden ‘Dinar’?

‘Dinar’ kelimesi Roma İmparatorluğu’nda kullanılan küçük madeni paralar olan ‘Denarius’ isminden türetilmiştir. Bu madeni para biriminin hikayesi çok eskilere, Kur-an’a kadar dayanmaktadır. Bir efsaneye göre eskiden Doğu uygarlıkları Dinar’ın dünyadaki en yaygın, popüler ve geçerli para birimi olacağına inanmaktaydı. Bu sebeple çok eskiden beri Arap dünyasında madeni paralara ‘Dinar’ ismiyle hitab edilmektedir.

Dinar, bu sebeplerden ötürü hala gelişmekte olan ve gelişmiş birçok ülkenin para birimine verilen isimdir.

Yeni Zaman, Yeni Para Birimi

Teknoloji zamanla birlikte ilerleyip değiştikçe para birimleri yerini e-para birimlerini bırakmaya başladı. Para brimlerinde bu evrim yaşanırken biz de üzerimize düşeni yaptık ve diğer e-paralardan farklı olarak, tamemen yeni jenarasyona özel ‘E-Dinar Madeni Para’yı geliştirdik.

E-Dinar Madeni Para, ekolojik bağlamda herhangi coğrafi merkezi bulunmayan, E-Dinar platformundan dünyaya tanıtılan, ve dünyada çok popüler olan yeni bir kripto-para servisidir. Kişiden-kişiye para gönderme servislerini tercih eden kullanıcılar yeni kripto-para hizmetimizi kullanarak finans dünyasında yeni bir çığır açacaklar!

Neden dünyanın ‘E-Dinar Madeni Para’ya ihtiyacı var?

E-Dinar platformunu geliştirmekte görevli arkadaşlarımız varolan tüm kripto-para birimlerini araştırdı, inceledi ve kullanıcıyı etkileyen tüm negatif özellikleri çıkartarak mükkemmele en yakın olan E-Dinar platformunu geliştirdi. E-Dinar sistemi şifrelenmiş işlem takibini sağlayan dağınık ve tamamen açık veri tabanını kullanır(blockchain). Bu teknolojiyle E-Dinar Madeni Para Birimi tüm ülkelerdeki finansal ilişkileri yeni bir seviyeye taşıyacak. Uzun vadede teknik olarak düşünüldüğünde A.B.D., 19.3 Trilyon Dolara varan dış borcunu bu sayede kapatabilecek.

E-Dinar Madeni Para’nın avantajları nelerdir?

Şu anda, E-Dinar Madeni Para’nın değeri 1.000 USD değere kadar ulaşmakta hatta aşmakta ve dünyadaki işlem hacmi 2.5 Milyar seviyesine ulaşmış durumda. Planlamamıza göre önümüzdeki dönemde piyasaya rekor sayıda ‘E-Dinar Madeni Para’ süreceğiz: Tam 999 Trilyon adet!
Yeni kripto-para sistemimizdeki işlem ücreti ise en ucuz seviyede! Sadece 0.1 adet E-Dinar karşılığında istediğiniz işlemi 5 saniye içinde sonlandıracaksınız.

E-Dinar sistemi kullanıcıların %100 güvenliği ve gizliliğini destekleyecek şekilde tasarlanmış olup ‘DPoS’ teknolojisi ilkeleri üzerine inşa edilmiştir. Kullanıcılar ayrıca işlem yaptığı hergün için %0.65 bonus ile ödüllendirilir. Sistemimizi arkadaşlarınıza tavsiye etmeniz halinde aynı şekilde para kazanabilirsiniz.

Geleceğe açılan pencere!

E-Dinar Madeni Para Birimi’nin yaratıcıları, verdiği finansal hizmetler dışında dünyayı gelecek nesiller için daha kolay yaşanır kılmak için doğayı, ormanları ve içilebilir su kaynaklarını koruyan stratejilere maddi ve manevi olarak destek verir.

Daha detaylı bilgi almak için resmii sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı mutlaka takip edin: http://edinarcoin.com

16237
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS