EBRU GÜNDEŞ'İN KIZ KARDEŞİ ORTAYA ÇIKTI

Ebru Gündeş'in kız kardeşi ortaya çıktı

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in bilinmeyen kız kardeşi ortaya çıktı.

Ebru Gündeş, geçtiğimiz günlerde babası Remzi Gündeş’in  aynı zamanda ev olarak da kullandığı ve sahibi öldüğü için mirasçıları tarafından satışa çıkarılan dükkanını satın almıştı.

 20 senedir antika dükkânında yaşayan Remzi Gündeş’in ,Ebru Gündeş’in annesiyle evliliğinden sonra bir evlilik daha gerçekleştirdiği ve bu evlilikten otuzlu yaşlarda bir kızının daha olduğunu söyledi.

 Kimselerin bilmediği Ebru Gündeş’in kız kardeşinin fotoğrafıysa Söylemezsem Olmaz programında ortaya çıktı. Ebru Gündeş’in kardeşi Aslıhan’la hiç görüşmediği öğrenilirken, Aslıhan Gündeş’in 2 yıl önce Ebru Gündeş’in konserine gittiği  attığı şuTweet’ le ortaya çıktı.

570b7a9ac03c0e3c3cf5f959.jpg

Aslıhan Gündeş, sosyal medya hesabından  ablasına “Konser süperdi, sen de öyle. Gözgöze geldik beni gördün, hayırlısı böyleymiş. Ben buralardayım. Seni Seviyorum” yazdı.

 “Ben kızıma bir şey yapamadım, kızım bana yardımda bulundu” diyen baba Remzi Gündeş’in kızı Ebru Gündeş’ten her ay 5 bin TL para yardımında aldığı da program yorumcuları tarafından dile getirildi.

1555
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS