YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

EMETLİ ÖĞRENCİLER OYUNCAKLARI SURİYELİ KARDEŞLERİNE GÖNDERDİ

Emetli Öğrenciler Oyuncakları Suriyeli Kardeşlerine Gönderdi

Suriyeli Türkmenler için Emet Belediyesi'nin düzenlediği olduğu kuru gıda ve erzak kampanyasına, anaokulu öğrencileri de destek verdi.

Suriyeli Türkmenler için Emet Belediyesi'nin düzenlediği olduğu kuru gıda ve erzak kampanyasına, anaokulu öğrencileri de destek verdi.

Gülten Dayıoğlu Anaokulu öğrencileri, Suriye'de yaşayan çocuklara ulaştırılması için oyuncaklarını, Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca'ya teslim ettiler.

Okul öğretmenleri ile birlikte, Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca'yı makamında ziyaret eden çocuklar, "Suriye'deki çocuklar evsiz durumdalar ve oyuncakları yoktur" dediler.

Yapılan yardım karşısında gözleri dolan Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca , Gülten Dayıoğlu Anaokulu öğrencilerini tek tek öperek, teşekkür etti. Koca, "Belediye olarak düzenlediğimiz kampanyamızın en anlamlı bağışları minik öğrencilerimizden geldi. Çocuklarımızın bu düşünceli davranışları için önce kendilerini sonra öğretmen ve ailelerine teşekkür ediyorum. Belediye olarak minik öğrencilerimizin bu güzel ve anlamlı hediyelerini Suriye'deki çocuklarımıza ulaştıracağız" ifadelerini kullandı. (MS-EFE)

İHA
27
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS