• Devlet Bahçeli: ''Ülkücüyüm diyen...''
  • Erdoğan'dan yine olay olacak ''Hayır'' çıkışı
  • PKK'ya darbe üstüne darbe ! 33 terörist öldürüldü
  • 3 milyon mülteci Türkiye yolunda !
  • Adil Gür'den referandum anketi

EN EKONOMİK KASKO FİYATLARI KASKOSİGORTASİFİYATLARİ.COM’DA

Türkiye’de otomotiv alanında yaşanan hızlı gelişmeler sonucunda araç sayısında gözle görülür bir artış yaşanması yeni ihtiyaçların ortaya çıkmasına neden oluyor.

Özellikle Türkiye’de araç sahiplerinin araçlarını teminat altına alabilmesini sağlayacak farklı otomobil sigortası türleri bulunuyor ki bu sigorta türleri arasında kasko sigortası ön plana çıkıyor. Türkiye’de araç sahiplerinin araçları için yaptırması gereken zorunlu sigorta türlerinden birisi olmadığı gibi isteğe bağlı otomobil sigortası türlerinden birisi olan kasko, özellikle çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma gibi daha pek çok riske karşın sigortalanan aracın teminat altına alınmasını sağlamaktadır.

Günümüzde sigorta şirketleri tüketicinin kendi bünyesinde yer almasını sağlayabilmek amacı ile birbirinden özel kampanyalar düzenliyor. Bu kapsamda da özellikle Türkiye’de güncel olarak uygulanan standart kasko sigortası kapsamında değişikliklerden ziyade özel eklemeler araç sahipleri tarafından gerçekleştirilebiliyor. Özellikle araç sahipleri standart risklere karşı var olan teminatların kapsamına kendi özel ek durumlarını da ilave ettirebilme şansına sahip olabiliyor. Ayrıca araç sahipleri en ucuz kasko fiyatları üzerinden aracının kasko sigortasını sigorta şirketlerinin gerçekleştirmekte olan özel kasko kampanyalarından yararlanarak ekonomik şekilde yaptırabilme şansına sahip olabiliyor. Bu noktada kasko sigortası fiyat hesaplama ekranından kasko poliçe fiyatları hesaplanabiliyor.

Trafikte araç sahiplerinin kendi iradeleri dışında ortaya çıkan araçlarındaki maddi hasarların karşılanması yönünde mağduriyet yaşamaması amacı ile sigorta şirketleri tarafından sunulan araç kasko sigortası poliçelerinin detaylı olarak belirlenmesi gereklilik arz etmektedir. Uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir kasko sigortası hizmetleri ile araçların trafikteki karşı karşıya kaldığı kazalar sonucunda aldığı hasarların karşılanması, çalınma veya yanma gibi durumlara karşı teminat altında tutulabilmesine yardımcı olan kasko sigortası Türkiye’de araç sahipleri tarafından son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor.

Kasko sigortası hizmetlerine her geçen gün yüksek oranlarda artış göstererek, daha fazla popüler bir hale gelmeye devam ediyor. Türkiye’de otomobil sigortası hizmetleri sunan sigorta şirketlerinin 2016 yılı için belirlemiş olduğu güncel kasko sigortası fiyatlarının dışında diğer hizmet ayrıntıları hakkında detaylı bilgilendirmeler kaskosigortasifiyatlari.com portalından kolaylıkla alınabilmektedir. Böylelikle araç sürücülerinin hem hizmet kapsamı hem de maliyetleri ile kendileri için en uygun olan kasko sigortası hizmetini seçebilmesi sağlanıyor.

 

166
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS