• Sonar'ın anketinden ''Hayır'' çıktı
  • Sinan Oğan'ın toplantısında arbede çıktı
  • Devlet Bahçeli: ''Ülkücüyüm diyen...''
  • Erdoğan'dan yine olay olacak ''Hayır'' çıkışı
  • PKK'ya darbe üstüne darbe ! 33 terörist öldürüldü

ERSAĞ

Ersağ

Türkiye’nin son yıllarda gerek yurt içinde gerek yurtdışında yaptığı teknolojik atılımların en önemli aktörü olan Ersağ şirketler gurubu 2006 yılında faaliyete geçmiş olup çok kısa sürede dünyanın sayılı üretici/satıcı firmaları arasında yerini almıştır.

Denizli de kurulan firma ilk önce yüksek teknolojiye ve doğal ürünler alanına yatırım yapmayı tercih etmiş ve kısa sürede bu konuda oldukça başarılı bir yol kat etmiştir.
Ülkemizde ilk olan pek çok yeniliğe ve üretime imza atmış olan ersağ bugün artık Türkiye sınırlarını geride bırakmış ve uluslararası bir şirket olarak büyümektedir.

Üretici ve tüketiciyi doğrudan buluşturan Network marketing yöntemini benimseyen firmamız bu sayede tüketici ile üretici arasındaki dolaylı bağlantıları kaldırmış ve ürünleri daha hızlı ve daha ekonomik olarak hedef kitleye ulaştırma yolunu tercih etmiştir.

Bu ağ sayesinde insanlar hem %100 Türk malı ürünleri kullanırken daha ucuza alabilmekte ve hatta bu ürünlerin satış dağıtım ağında çalışarak kendilerine ek gelir hatta bazı örneklerde normal gelirlerinden daha fazlasını kazanmaya başlamışlardır.

Üretimini ve dağıtımını firmamızın yaptığı temizlik ve kişisel bakım ürünleriyle yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir toplum bırakma bilinciyle güçlü inanılır ve dürüst bir şirket olmak. Amacımız, kendi ülkemizde, kendi insanımızla, kendi ürünümüzü önce Türk milletine daha sonra tüm Dünyaya kullandırmak.

Müşterilerimizin daha temiz ve sağlıklı bir şekilde temizliklerini yapabilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en hesaplı ve güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak. Müşterilerimiz dediklerimiz tüm dünya insanları. Ülkemizin yer altı ve yer üstü sularını kirletmeden, yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza daha temiz ve onların yaşayabilecekleri, temiz bir çevre bırakmak.

ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak; evsel ve kozmetik ürünleri üretimi yaparak, Network Marketing Sistemi ile müşterilerimize doğrudan satış yaptığımız Pazar payımızda; müşterilerimizden aldığımız öz güvenle onlara sürekli gelişen, yenilenen ve güçlenen bir hizmet anlayışı ile faydalı olabilmek. http://www.ersaguyelik.info.tr adresinden detaylı bilgilere ulaşılabilir. Modern üretim teknikleri ile en iyi şekilde üretim gerçekleştirirken, çeşitli ürün gruplarımızla onlara alternatif ürünler sunarken; Dünya genelinde tanınan, arzulanan ve hedeflenen bir marka haline getirmek.

Çevreye ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu amaçların dışında asla değer yargılarımızdan ödün vermemek. Bunları yaparken tek desteğimiz ülkemizin çalışkan ve bilinçli tüketicileridir, yani sizler. Siz de gelip ailemize katılın ve çevreye zararı olmayan ürünler kullanırken aynı zamanda hem tasarruf yapın hem de para kazanın.

Ersağ üye ürünleri doğrudan pazarlama yolu ile satışı yapılan ürünlerdir, bu ürünleri size en yakın satış temsilcisinden ya da internet üzerinden yardım alarak yönlendirileceğiniz satış temsilcisinden temin edebilirsiniz. Bugün Ersağ şirketler gurubu artık sadece Türkiye değil, ALMANYA, FRANSA, HOLLANDA, BELÇİKA, AVUSTURYA, YUNANİSTAN, ISVİÇRE, DANİMARKA, İSVEÇ ve İNGİLTERE de faaliyet gösteren mal gönderen bir şirket haline sizlerin güveni ve desteği ile gelmiştir.
 

1370
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS