• Başbakan'dan flaş seçim barajı açıklaması
  • Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na şok sözler
  • 15 Temmuz ile ilgili gündemi sarsacak Devlet Bahçeli iddiası
  • Gözaltına alınmıştı; Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya serbest
  • İşte Tunceli'de öldürülen teröristler

ERSAĞ BAŞARI POLİTİKASI

Ersağ başarı politikası

Başarı bir sonuç değil bir hedeftir, biz başardıkça daha da yukarılara taşıdığımız bir hedef.

Bizden önce sadece uluslararası büyük şirketlerin tekelinde olan network satış sistemi ve ürünler bazı insanların gözünü korkutabilir, ama bu bizim sadece başarıyı daha çok istemimizden başka bir şeye neden olmamıştır.

Biz yola çıkarken önce ülkemizden başlayıp daha sonra da dünyada yaygınlaşan çevre dostu ürünlerimizi yarınlarına değer veren her insanın kullanmasını amaçlayarak yola çıkmıştık. Bu kapsamda ürünlerimizin önemini ve özelliklerini anlatmak için yaygın reklamcılık yerine bire bir etkileşimde olup doğrudan satışı hedefledik.

Biz ersağ olarak ürün yelpazemizde bulundurduğumuz Yeni nesil temizlik ve kozmetik ürünleri ile gıda takviyeleri en son teknolojiye sahip tesislerimizde %100 Türk malı olarak üretmenin haklı gururunu taşıyoruz.

10 yıl önce çıktığımız bu yolda bizler ile birlikte yürüyen ve en son yaptığımız toplantılarda rekor katılımlar ile tüm Türkiye’nin ilgi odağı olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sadece Türkiye değil artık Dünyanın sayılı markaları arasında yerimizi almaya hazırız. Sizler de bu başarı tablosunda yerinizi almak istemez misiniz? En son teknoloji ürünü ve sağlıklı ürünlerimizi hem kullanırken hem de satışına yardımcı olarak yepyeni bir kariyer hedefi sizlerle olsun istemez misiniz?

Başarı emek ve çaba gerektirir, biz sizin emeklerinizin karşılığını alabilmeniz için hem ticari anlamda gereken yatırımları yapmakta hem de sizler ile olan diyaloğumuzu en üst seviyede tutmaya çalışmaktayız. Sizlere destek için hafta içi her gün sabah 8 den gece 18 e kadar bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sizler de ersağ üyelik için aşağıdali linki tıklayabilirsiniz.

Uluslararası bir aktör olmak üzere çıkan firmamızın desteğini sürekli olarak arkanızda hissetmek sadece sizde değil, karşınızdaki insanlarda da güven duygusu aşılayacaktır. Üye olmak için http://www.ersag.info.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Ersağ temizlik, kozmetik ve gıda takviye ürünleri her üretim noktasında çevre hassasiyetine maksimum özen göstererek yapmış olduğu fabrika ve kuruluşlarda özel denetim mekanizmaları ile bu hassasiyetin devamlılığını kontrol altına tutmayı başarmıştır. Ersağ temizlik, kozmetik ve gıda takviye ürünleri sosyal projeleri ile de bu hassasiyetini tüm üyeleri ile paylaşmaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren çevre ve sivil toplum örgütleri ile yapılan ortak projelerde, gelecek nesillerin ersağ temizlik, kozmetik ve gıda takviye ürünleri nin kullanılması sonucunda rahat bir nefes alması üzerimize düşen sorumluluk bilinci ile sağlanmıştır.

Ersağ temizlik, kozmetik ve gıda takviye ürünleri tüm yasal denetimler ve çevre koruma hassasiyetleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Ersağ temizlik, kozmetik ve gıda takviye ürünleri şeffaf ve halka açık fabrika ve depolama alanlarımız ile Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Ersağ şirketler grubu 2006 yılında çıkmış olduğu bu uzun yolculuğu sırasında tüm denetimlerden ve kontrolleri eksiksiz olarak bitirmiştir. Gerek ülkemizin gerekse uluslararası kalite kuruluşlarının gerektirdiği bütün şartları sağlamış ve tüm dünyaya ürün satabilecek belgeleri almaya hak kazanmıştır. Siz de bizim büyüyen ailemizi gelin ve ziyaret edin, kendi gözlerinizle tanıklık ettiğiniz bu başarı öyküsünün ardından ailemize katılma konusunda hiçbir tereddüttünüz kalmayacaktır.

1386
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS