YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

ESNAF SOYGUNCUYU YAKALADI: 3 YARALI

Esnaf soyguncuyu yakaladı: 3 yaralı

İstanbul, Esenler'de silahlı 3 kişi bir kuyumcuyu soymaya kalkıştı.

Esenler'de silahlı 3 kişi kuyumcu soygunu gerçekleştirmek istedi. Kuyumcu direnince çevredeki esnafın yardımıyla soygunculardan biri yakalandı. Diğer 2 soyguncu ise herhangi bir şey alamadan olay yerinden kaçtı.

Fatih Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde sabah saatlerinde meydana gelen olayda 3 kişi kuyumcu dükkanına girdi. Döviz bozdurmak istediklerini söyleyen 3 kişi bir süre bekledikten sonra silahlarını çekerek vitrindeki altınları almak istedi. Bu sırada kuyumcu da soygunculara direndi. Çıkan kavga üzerine çevredeki esnaf kuyumcuya geldi. Yaşanan arbedede soygunculardan biri yaralı olarak yakalandı. Diğer 2 soyguncu ise herhangi bir şey alamadan kuyumcudan kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, yaralanan soyguncu ile arbede sırasında başına darbe alan 2 kuyumcu hastaneye kaldırdı. Polis, kaçan soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

Kuyumcuya yardım eden esnaflardan Ali Bodur olayı şöyle anlattı: "Bir kişi silahla camı kırarak çıktığını gördüm. Arkasından bir kişi daha çıktı bizde hemen koşup içeri girdik. Kuyumcu ile diğer soyguncu birbirine sarılmış vaziyette idiler. Koştuk yetiştik, yaralılardı. İçeride baya mücadele etmişler, kafasına falan vurmuşlar."

Esnaf soyguncuyu yakaladı: 3 yaralı

Cihan
320
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS