YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

FOTOĞRAFSEVERLER CANON ÜRÜNLERİNİ VE EKİPMANLARINI TANIDI

Fotoğrafseverler Canon Ürünlerini Ve Ekipmanlarını Tanıdı

Eskişehirli fotoğraf tutkunları, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nde düzenlenen "Canon Eurasia EOS Days" etkinliğinde, yeni çıkan fotoğraf...

Eskişehirli fotoğraf tutkunları, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nde düzenlenen "Canon Eurasia EOS Days" etkinliğinde, yeni çıkan fotoğraf makinesi gövdesi ve lenslerini test etme imkanı buldu.

İletişim Bilimleri Fakültesi Frig Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerin yanı sıra fotoğrafseverler de yer aldı. Etkinlikte Mert Gündoğdu, Canon teknolojileri ve ürünleri hakkında bilgiler verdikten sonra, Cüneyt Akman ve Sinan Sensivas tarafından "Sinema EOS" serisi tanıtımını gerçekleştirildi. Katılımcılara sürpriz hediyelerin de verildiği etkinliğe katılanlar, makineler ve ekipmanlar hakkında merak ettiği sorunların cevaplarını da öğrenirken aynı zamanda test etme imkanı da elde ettiler.

"GÖVDE VE EKİPMANLAR İÇİN İSTANBUL'DAN ÇOK ANADOLU'DAN TALEP GELİYOR"

Etkinlik hakkında bilgi veren Mert Gündoğdu, Canon EOS Days olarak 4'üncü lokasyonlarını Eskişehir'de gerçekleştirdiklerini ifade etti. Etkinliklerde ürünlerle alakalı bilgiler verdiklerini ve katlımcıların ekipmanları kullanma şansı elde ettiklerini aktaran Gündoğdu, "Canon olarak yeni teknolojiler üretiyoruz ama insanlar bunları göremiyor. Biz internetten videolar, tanıtımlar yapıyoruz ama ürünleri bu şekilde test ettirebilmek, makinalara dokunmak gerçekten kullanıcılar için çok güzel oluyor. İnsanların yüzündeki parıltıyı görebilmek önemli. Biz de elimizden geldiğince Anadolu'ya açılıyoruz. Çünkü gövde ve ekipmanlar için İstanbul'dan çok Anadolu'dan talep geliyor. Biz de o talebi doyurabilmek adına bu tür etkinlikler yapıyoruz. İnsanlar şu anda dünyada geçen hafta tanıtılan Canon 80D'yi burada istediği gibi deneyebiliyor. En düşük makinadan en yüksek makinaya kadar DSLR, kompakt seri ve sinema serisi ürünleri hakkındaki soruları sorarak bilgi sahibi oluyorlar" dedi.

İHA
40
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS