• Dışişleri Bakanı'ndan son referandum anketi
  • Yunan hastalar Türkiye'ye geliyor
  • Erdoğan: Galatasaray'ın kararını hafif buluyorum
  • Erdoğan noktayı koydu: ''İspat et istifa edeceğim''
  • Başbakan'dan flaş seçim barajı açıklaması
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

FUTBOL: SPOR TOTO 3. LİG

Futbol: Spor Toto 3. Lig

- Gruplarda 36. hafta karşılaşmalarının hakemleri açıklandı

İSTANBUL (AA) - Spor Toto 3. Lig gruplarında 36. hafta müsabakalarının hakemleri belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulunun açıklamasına göre gruplarda 17 Nisan Pazar günü yapılacak karşılaşmaların hakemleri şöyle:


- 1. Grup:

15.00 Arsinspor-Silivrispor: Alper Çetin

15.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Maltepespor: Cihan Aydın

15.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altay: Bülent Çenet

15.00 Bursa Nilüferspor-Tire 1922: İbrahim Bülbül

15.00 Kırıkhanspor-Turgutluspor: Çağdaş Altay

15.00 Kızılcabölükspor-Yeşil Bursa: Doğu Yılmaz

15.00 Düzcespor-Kozan Belediyespor: Serhad Ürkmez

15.00 Gölbaşıspor-Tekirdağspor: Erkoç Koray Doğan


- 2. Grup:

15.00 Adliyespor-Etimesgut Belediyespor: İlker Güneş

15.00 Orhangazispor-Payasspor: Gökhan Özbulut

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Diyarbekirspor: Gökmen Karataş

15.00 Kemerspor 2003-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Cihat Çelikdağ

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Levent Balcı

15.00 Sakaryaspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Metehan Alpat

15.00 Zara Belediyespor-Gaziosmanpaşa: Sabit Selvi

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor: Tugay Kaan Numanoğlu

15.00 Derincespor-Yomraspor: Oğuzhan Uğurlu


- 3. Grup:

15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Gölcükspor: Mehmet Karanlık

15.00 24 Erzincanspor-Niğde Belediyespor: Yaşar Can Temizel

15.00 Çorum Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Eser Birinci

15.00 Kastamonuspor 1966-Beylerbeyi: Bilal Emektar

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Körfez İskenderunspor: Ali Şansalan

15.00 Bergama Belediyespor-Dersimspor: Sezer Yalçın

15.00 Batman Petrolspor-Manavgatspor: Burak Özcan

15.00 Çine Madranspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: Alper Oran

15.00 Çatalcaspor-Dardanelspor: Uğurcan Tozlu

AA
49
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS