YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

GKV’Lİ MİNİK KULAÇLARDAN YÜZME BAŞARISI

Gkv’li Minik Kulaçlardan Yüzme Başarısı

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen minikler kategorisinde yüzme yarışmasına 24 öğrenci...

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen minikler kategorisinde yüzme yarışmasına 24 öğrenci ile katılan Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu kız takımı dereceyle kente döndü.

Akademik başarıların şampiyon kurumu GKV Özel Okulları eğitim alandaki başarılarını bir çok alanda da sürdürmeye devam ediyor. Öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda geleceğe hazırlandığı GKV Özel Okullarında okul sporlarının bütün dallarında sporcu yetiştirilmesi de sürdürülüyor. Son olarak Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen minikler kategorisinde yüzme yarışmasına 24 öğrenci ile katılan Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu kız takımı il üçüncüsü oldu. Alleben Yüzme Havuzunda gerçekleşen turnuvanın amacı ilimizdeki en iyi sporcuları ve altyapı sporcularını ortaya çıkarmaktır.

MİNİK KULAÇLARIN BAŞARISI

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu Müdürü Mustafa Şenel, "İlkokullar arası yapılan şampiyonada minik öğrenciler okullarını temsil etmenin heyecanını yaşadılar. Tatlı rekabet duygusu tüm öğrencilerin yaşaması gereken bir deneyimdir. Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimiz bu kadar küçük yaşta büyük bir maharet sergilediler. Kendilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

İHA
41
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS