GÖREVDEN UZAKLAŞLAŞTIRILAN KOMANDOYA İŞ TEKLİFİ YAĞIYOR !

Görevden uzaklaşlaştırılan komandoya iş teklifi yağıyor !

Ağrı'da PKK'lı ihbar eden Uzman Çavuş Numan Gücükturalı'ya iş teklifi yağıyor

Ağrı'da gittiği piknik alanında PKK'lılarla karşılaşan ve durumu güvenlik güçlerine bildirdikten sonra meslekten uzaklaştırılan Uzman Çavuş Numan Gücükturalı'ya iş teklifi yağıyor.

Ağrı'da görev yaptığı sırada ailesiyle gittiği piknikte PKK'lılarla karşılaşıp ihbar eden uzman çavuş belediye sınırları dışına çıktığı gerekçesiyle görevden uzaklaştırılmıştı. Ödüllü komandoya iş teklifi yağdı.

1 HAFTA İÇİNDE 8 SORUŞTURMA

Ağrı'da, Uzman Çavuş Numan Gücükturalı, 2014 yılında ailesiyle gittiği piknik alanında PKK'lı teröristlerle karşılaştı. Durumu ihbar eden Gücükturalı'dan 'belediye sınırları dışına çıktığı' gerekçe gösterilip önce savunma istendi, 1 hafta içinde yapılan 8 soruşturmanın ardındansa meslekten uzaklaştırıldı.

2288680.jpg

OĞLUNUN DÜĞÜN PARASINI VERMEK İSTEDİ

Para yardımını kabul edemeyeceğini arayanlara söylediğini anlatan Numan Gücükturalı, "İş teklifinde bulunan herkese teşekkür ederim. Oğlu şehit olan bir anne aradı ve oğlu için biriktirdiği düğün parasını vermek istediğini söyledi. Para yardımını kabul etmediğimi söyledim. Görevime dönebilmek için hukuki mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim" dedi.

3634
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS