YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

HANIMELİ SOKAK İÇİN BAŞKAN ATAÇ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Hanımeli Sokak İçin Başkan Ataç’a Teşekkür Ziyareti

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'ı ziyarete gelen Ekolojik Pazar, Maya Derneği ve Esked-Der üyeleri, Hanımeli Sokak için teşekkür ettiler.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'ı ziyarete gelen Ekolojik Pazar, Maya Derneği ve Esked-Der üyeleri, Hanımeli Sokak için teşekkür ettiler.

Başkan Ataç'ın kadınlara sözü olan Hanımeli Sokak, açıldığı günden bu yana ilgi odağı olmayı başardı. Kadınların el emeği ürünlerini sergileyip satabilecekleri stantlardan oluşan Hanımeli Sokak, Kanatlı AVM arkasında bulunuyor. Haftanın 7 günü de açık olan Hanımeli Sokak'ta pazartesi ve salı günleri belde evleri kursiyerleri, çarşamba günleri Maya Derneği, perşembe ve cuma günleri Esked-Der, cumartesi günleri bireysel başvurular ve sanat grupları, Pazar günleri ise Ekolojik Pazar Hanımeli Sokak'ta satış yapıyor.

Başkan Ataç'a ziyarete gelen Ekolojik Pazar, Maya Derneği ve Esked-Der üyeleri, Hanımeli Sokak için teşekkür ettiler. Adres olarak iyi bir yerde bulunduklarını, satış yapabildiklerini, Hanımeli Sokak'ın amacına ulaştığını belirten üyeler, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'a teşekkür plaketi takdim ettiler. Başkan Ataç ise nazik davranışlarından dolayı konuklarına teşekkür ederek; "Hanımeli Sokak'ın amacına ulaşmasına çok sevindim. Özellikle satış yaparak aile bütçenize katkı yapabilmeniz benim için çok önemliydi. Orası sizin. Sahip çıktığınız için çok teşekkür ederim" dedi.

İHA
55
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS