• CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
  • Bakan Soylu söz verdi ''Hesabını ödeteceğiz''
  • Sivillerin üzerine bomba yağdı: 200'den fazla ölü var
  • Avrupa Komisyonu Türkiye'nin AB Büyükelçisi'ni çağırdı
  • Hollywood filminde inanılmaz Erdoğan detayı

HİLLARY CLİNTON 11 EYLÜL TÖRENLERİNDE FENALAŞTI

Hillary Clinton 11 Eylül törenlerinde fenalaştı

Hillary Clinton'ın, 11 Eylül 2001'de İkiz Kulelere düzenlenen terör saldırılarının anma töreninde fenalaştı.

ABD'de Demokrat Parti başkan adayı Hillary Clinton'ın, 11 Eylül 2001'de İkiz Kulelere düzenlenen terör saldırılarının anma töreninde fenalaşarak etkinlikten erken ayrılması, sağlığı konusundaki endişe ve spekülasyonları artırdı.

Pazar günü doktoru tarafından zatürree olduğu teşhisi konulan Clinton, 11 Eylül törenlerinden de fenalaşmış ve sendeler halde ayrılarak destekçilerini endişelendirdi. Antibiyotik kullanan, doktoru tarafından istirahat etmesi ve programını değiştirmesi gerektiği bildirilen Clinton, anma programında aşırı terleme ve susama rahatsızlığı üzerine 2001'de İkiz Kulelere düzenlenen saldırının 15. yıldönümü anma programını da tamamlayamadı. Beraberindekilerin koluna girerek araca taşıdığı Clinton, arabaya binmek üzereyken baygınlık geçirdi ve kendisini tutanlar sayesinde yere düşmekten kurtuldu. Kısa süreli bir tedaviden sonra Clinton'ın gülümseyerek ve çevredekilere el sallayarak yürüdüğü görüldü.

"TRUMP BENDE ALERJİ YAPIYOR" DEMİŞTİ

Geçen hafta Cleveland'da düzenlenen bir etkinlik sırasında da iki dakika süren bir öksürük nöbetine tutulan Hillary Clinton, sorunun alerjiden kaynaklandığını söylemiş, kalabalığa hitap ederken, "Ne zaman Trump'ı düşünsem alerji oluyorum" diyerek rakibiyle ilgili espri yapmıştı.

Öte yandan CNN News'in haberine göre, Cumhuriyetçi Parti adayı Donald Trump ve kurmayları, Clinton'ın ciddi bir sağlık sorunu olduğunu iddia ederek, Clinton'ın kötü hallerini gösteren görüntüler yayınlayıp bunu bir seçim propagandası aracı olarak kullanıyor. Clinton'ın doktoru, Demokrat Parti adayının sağlığı hakkında söz konusu iddiaları yalanlarken, Amerikan kamuoyu ve medyasında, Clinton'ın başkan seçilmesi durumunda sağlığının ülkeyi yönetmeye elverişli olup olmayacağı, günün konusu haline geldi.

ANKETLERDE REKABET DE KIZIŞTI

Washington Post'un yayınladığı son seçim anketinde Clinton'ın, Trump karşısında halen yüzde 46'ya yüzde 41 oy oranıyla üstün göründüğü, ancak daha önceki anketlerle kıyaslandığında aradaki farkın kapanmakta olduğu bildirildi.

DHA
952
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS