İŞTE DAVUTOĞLU'NA TEŞEKKÜR EDEN TEK İSİM !

İşte Davutoğlu'na teşekkür eden tek isim !

Başbakan Yardımcılığı görevinden Kalkınma Bakanlığı'na kaydırılan Lütfi Elvan'ın teşekkür mesajındaki ayrıntı dikkatlerden kaçmadı.

Bir önceki hükümet döneminde Başbakan Ahmet Davutoğlu ile çok yakın çalışan ve Davutoğlu'nun görevinden istifa etmesiyle kabine dışı kalacağına kesin gözüyle bakılırken, yeni kabineye Kalkınma Bakanı olarak giren Lütfi Elvan, ilk açıklamayı Twitter üzerinden yaptı.
 
Elvan, yaptığı teşekkür açıklamasında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yeni Başbakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra, birlikte çok yakın çalıştığı eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na da teşekkür eden tek isim oldu. Elvan açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:
 
"Değerli dava arkadaşlarım, 65. Hükümetimiz hayırlı olsun. İlk günkü aşkla milletimize hizmet yolunda dur durak bilmeden çalışmayaz devam edeceğiz. Kurucu liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a ve 64. Hükümetimizin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'na ve bu davaya hizmet eden tüm yol arkadaşlarıma bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan özellikle Mersinli, Karamanlı ve Konyalı hemşerilerime tüm Türkiye'ye teşekkür ediyorum. Vatana, millete hayırlı uğurlu olsun."

Milliyet
1995
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS