YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

İZMİT’TE BİSİKLET DAĞITIMLARI DEVAM EDİYOR

İzmit’te Bisiklet Dağıtımları Devam Ediyor

İzmit Belediyesi'nin bisiklet dağıtımlarına 75. Yıl Ortaokulu ile devam etti.

İzmit Belediyesi'nin bisiklet dağıtımlarına 75. Yıl Ortaokulu ile devam etti.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın 2012 yılında başlattığı bisiklet projesi kapsamında bu yıl öğrencilerle birlikte öğretmenlere de bisikletlerini vermeye devam ediyor. Bisiklet dağıtımları kapsamında son olarak 75. Yıl Ortaokulu'ndaki öğretmen ve öğrencilere bisikletleri teslim edildi. Öğrencilerin heyecanlı bekleyişi içerisinde gerçekleşen törene Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Okul Müdürü Tamer Terzi, Okul Aile Birliği Başkanı Mine Altıyaprak, öğrenciler ve veliler katıldı.

Dağıtım Töreninde konuşan Başkan Doğan, "Bisikletlerimizi sadece karne hediyesi olarak değil; geleceğin Türkiye'sinde bisiklet kullanan bireyler yetiştirmek için de dağıtıyoruz. Bu yıl en az anne babaları kadar çocukların üzerinde emeği olan öğretmenlerimize de bisiklet hediye etmek istedik. Çünkü, onların emeklerini ne yapsak ne versek ödeyemeyiz. Bisiklet sporunun şehrimizde artması çocuklarımızın bisiklet kullanması için biz büyüklere büyük görev düşüyor. Öğretmenlerimiz başta olmak üzere, biz büyükler de bisiklete binerek onlara örnek olmalıyız" dedi.

Okul Müdürü Tamer Terzi de, Başkan Doğan'a başta bisiklet dağıtımı olmak üzere çocuklar için yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür etti. Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri Başkan Doğan tarafından teslim edildi.

İHA
57
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS