• Erdoğan'dan sürpriz AB çıkışı
  • Terör örgütü İsviçre'de Erdoğan'ı hedef gösterdi
  • Merkel'i zorlayan Erdoğan sorusu
  • Bulgaristan, Milletvekili Aziz Babuşçu’ya ’giriş yasağı’ koydu
  • Yunanistan adalardaki sivillere silah eğitimine başladı
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

KAYMAKAM KIRLI VATANDAŞLARLA ONUNCU KEZ BİR ARAYA GELDİ

Kaymakam Kırlı Vatandaşlarla Onuncu Kez Bir Araya Geldi

MUŞ (İHA) – Muş'un Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı, geleneksel hale getirdiği halk toplantılarının onuncusunu gerçekleştirdi.

MUŞ (İHA) – Muş'un Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı, geleneksel hale getirdiği halk toplantılarının onuncusunu gerçekleştirdi.

Her hafta makamında ağırladığı vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen, görevinin verdiği sorumluluk ve imkânlar kapsamında ilçe halkına gereken hizmeti vermeye çalışan Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı, halk toplantılarının onuncusunu gerçekleştirdi. Toplantıları aksatmamaya özen gösteren Soner Kırlı, "Geçtiğimiz hafta işlerimizin yoğunluğuyla yapamadık. Bir hafta aradan sonra tekrar toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Çok şükür ilçemizde yaptığımız toplantılar neticesinde birçok ailemize nakdi yardım yaptık. Biz toplantılarımızda sadece nakdi, gıda, giyim ve barınma ihtiyaçlarını değil, halkımızın tüm ihtiyaçlarına çare bulmaya çalışıyoruz. Çok hasta olan vatandaşlarımıza gerekli kurumlarla irtibata geçerek tedavi imkânı olan hastalarımıza tedavi olmaları için yardımlarda bulunuyoruz" dedi.

Vatandaşlara tüm kamu kurumlarının kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade eden Kaymakam Kırlı, düzenlenen toplantıların sorunların çözümü noktasında oldukça verimli geçtiğini vurguladı. Kaymakamlık makamında yapılan onuncu toplantıda, ev kadınlarına daha çok söz vermek istediğini ifade eden Kaymakam Kırlı, "İlçemizde yaşayan ev kadınlarına bu toplantıda daha çok yer vermek istedik. Ev kadınları, evlerindeki sorunları daha çok biliyor ve önemsiyorlar. Onların dertlerini ve sıkıntılarını dinleyerek yardımcı olmaya çalışıyoruz. İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çok şükür yaptığımız toplantılar neticesinde siz değerli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını önemli ölçüde giderdik" şeklinde konuştu.

Kaymakam Kırlı, "Kutlu Doğum Haftası" içerisinde olduğumuzu hatırlatarak, "Âlemlere rahmet Olarak gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed'in bizlere sunduğu merhamet ve şefkat vurgusunun tüm yaralara merhem olması, tarih boyunca tüm insanlığın ortak değeri olan merhamet ve şefkati hayatın her alanına etkin kılmamız temennisi ile tüm İslam âleminin Kutlu Doğum Haftasını tebrik eder, selam ve saygılar sunarım" ifadelerini kullandı.

İHA
70
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS