• Dursun Özbek'ten Hakan Şükür ve Arif Erdem açıklaması
  • İstanbul'da taksici dehşeti
  • Bakan kıdem tazminatı için yeni tarih verdi
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan ''Hayır'' çadırında
  • Marketlerde ve mağazalarda naylon poşet devri bitiyor

KAYSERİ BURUN ESTETİĞİ

Birçok kişi dış görünüşünden rahatsız olabilir ya da burnunun yapısına bağlı olarak bir takım nefes alma, verme problemleri yaşayabilir.

Bu tür durumlarda yapılacak olan en önemli şey başta sağlığı düzeltmek sonrasında kişinin özgüvenini yerine getirmek amacıyla estetik ameliyatları uygulanmaktadır. Kayseri burun estetiği öncülüğünde uzun süredir ve tamamen uzman kişiler tarafından bir takım operasyonlar ile yüzlerce kişi sağlığına kavuşmuş ve özgüveni yerine gelmiştir. Dış görüşün her ne kadar dert edilmeyecek bir durum olsa da kişiler bunu kendilerine sorun edebilmekte ve estetik sonrası mutlu olabileceklerini düşünürler. Estetik merkezimizde sizlere birçok detay ve ameliyat sonrası yaşanacak durumlar anlatılmaktadır. Böylece sürpriz hiçbir durum ile karşılaşmayarak hızlı ve stabilize bir şekilde hayatınıza devam edebileceksiniz.

Burun ameliyatı öncesi uzman ekibimiz tarafından bir takım testlere tabii tutulmaktasınız. Bu testler sonrasında yapılacak olan çalışmalar neticesinde burun ve çevresi hakkında bir takım proje ve tasarımlar yapılacak ve size gösterilecektir. Böylece sizin hoşunuza giden ve sizin olmasını istediğiniz burun yapınız için çalışmalar başlayacaktır. Kayseri burun estetiği bünyesinde sağlık hizmetleri almaya başladığınız günden itibaren hayatınızda ve yaşamınızda birçok şey değişecek ve artık hem güveniniz artacak hem de nefes alıp verirken hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Geniş hasta portföyü ve geniş referans ile birlikte geçmiş tecrübelerimizle sizlere teminat veriyor ve yapacağımız her adımda size geçireceğiniz ameliyat veya operasyon hakkında bilgileri veriyoruz. Böylece bilgiler ışığında atacağınız ve vücudunuza yapılacak her türlü işlemi biliyorsunuz.

Burun estetiği konusunda çalışmalarımız devam ederken, yüz üzerinde burun çevresinde herhangi bir sorun olmaması açısıyla yağ tabakasını ve derinin durumunu da inceleyerek operasyon sonrasında şişlik ve bir takım sorunların uzun süreli olmasını engellemek istemekte ve bunu gerçekleştirmekteyiz. Böylece şişlik ve diğer yan etkilerin ortaya çıkmasını engelleyerek çalışmalarımızı size sunmaktayız. Şişlik ve diğer problemlerin sizin üzerinizde görüldüğü anlaşıldığında ise tekrardan size bilgiler verilecek ve geçmesi için gereken tedavi de uygulanacaktır. Bugüne kadar yapılan işlemlerde ameliyat etkisi haricinde herhangi bir şişlik ve aksi durum gözlenmemiştir.

 

107
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS