• Ömer Halisdemir'e ilk ateşi kim açtı ?
  • Fenerbahçe Avrupa'ya veda etti
  • İşte Rakka operasyonunun ayrıntıları...
  • Gülen darbe talimatını o tarihte vermiş
  • Bakan Albayrak açıkladı: Memurlar için o dönem sona erdi
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

KAYSERİ OSB’DEN KAYSERİ ŞEKER’E ÖVG;

Kayseri Osb’den Kayseri Şeker’e Övg;

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi Kayseri Şeker'e iade-i ziyarette bulundu.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi Kayseri Şeker'e iade-i ziyarette bulundu.

Kayseri OSB Yönetiminin Başkanı Tahir Nursaçan ile birlikte tam kadro katıldığı Kayseri Şeker'deki ziyarette Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Üyesi Hurşit Dede, Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Levent Benli hazır bulundu.

Ziyaret esnasında konuşan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan; "Kayseri Şeker'i Kayserimize yaraşır ve yakışır şekilde yönettikleri için Kayseri Şeker'in yöneticileri Kayseri Şeker'i adil ve şeffaf şekilde yöneterek bugün Kayseri'nin ve Türkiye'nin de gözbebeği haline getirdikleri için teşekkür ediyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, "Başkan'ımız Tahir Nursaçan ile çok değerli yönetim kurulu üyeleri ziyarette bulundular. Kendilerini şerefle ağırlama imkanı bulduk. Oldukça yararlı bir sohbet gerçekleştirdik.

Kayseri OSB yönetimi olarak Kayseri Sanayisine yaptıkları hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Kayserimizin sanayide gelişmesi konusunda gece gündüz çalışıyorlar.

Biz de Kayserinin en eski sanayi kuruluşlarından birisi olarak işimizi iyi yapmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede Kayseri Şeker'in geldiği nokta çok önemlidir. Biz bu çalışmaları yaparken bütün sanayicilerimizin sıcak desteğini yanımızda hissediyoruz.

Eskiden Kayseri Şeker'in yanından esnaf ve sanayicimiz kaçarken şimdi onlar sıcak ve samimi şekilde ilgi ve alaka gösteriyorlar. Bu da bizi işimize daha fazla motive ediyor, enerjimizi yükseltiyor, başarımızın da artmasına katkı sağlıyor. Kayseri OSB ile elbirliği içerisinde Kayserimize güzel hizmetler yapacağız" diye konuştu.

Başkan Akay ayrıca; Kayseri OSB de Kayseri Şeker'in bir kısım şirketlerinin hizmet vermekte olduğuna dikkat çekerek, OSB Yöneticilerinin destekleriyle oradaki şirket ve tesis sayılarını artırma konusunda zaman içerisinde gelişmeler sağlana bileceğini belirtti.

İHA
91
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS