KREDİ DENİZİ’NDE BOĞULMAZSINIZ

Kredi Denizi’nde Boğulmazsınız

Kuşkusuz hepimizin kurduğu hayalleri, yapmak istedikleri vardır.

Ancak pek çok hayal paraya dayanıyor ve nakit sıkıntısı çektiğimiz için ne yazık ki kurduğumuz bu planları hayallerin ötesine taşıyamıyoruz. Neyse ki banka kredileri böyle zamanlarda imdadımıza yetişiyor, bizi hayallerimize bir adım daha yaklaştırıyor. Kimi zaman bir ihtiyacımızı karşılamak için, kimi zaman bir araba ya da bir ev satın almak için, kimi zaman da bir iş kurarken ya da işimizi büyütürken krediye başvurma gereğini duyuyoruz. Bu aşamada farklı bankaların farklı seçenekleri arasında en uygun olanı bulmak için banka banka dolaşmak hayli yorucu ve zaman kaybettirici bir süreç. Üstelik her yaptığımız kredi başvurusunun kredi puanımızı olumsuz etkilediğini düşünürsek, internete başvurarak kredi danışmanlık ve başvuru sitelerine yönlenmek işimizi kolaylaştırıyor.

Kredidenizi.com.tr de bu sitelerden biri ve oldukça başarılı hazırlanmış. Sitenin hizmetlerinden ücretsiz yararlanabiliyorsunuz. Söz konusu uygulama kredi karşılaştırma ve hesaplama konusunda da büyük kolaylıklar sağlıyor. Sitede çeşitli bankaların kredi karşılaştırma sonuçlarını ve kampanyalarını görebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra üye bankaların özel faiz oranlarından da yararlanabiliyorsunuz. İstediğiniz kredinin cinsini (ihtiyaç, konut, araba), miktarını ve vade süresini (12 ay; 24 ay; 120 ay gibi) hazırlanmış kutucuklara yazıp hesaplanmasını istediğinizde size detaylı hesaplama ve ödeme bilgileri sunuluyor. Böylelikle zaman, enerji ve para harcamadan size en uygun gelen kredi seçeneğini buluyorsunuz. Krediyle ilgili merak edilen tüm soruların cevapları, önemli püf noktaları, bilgilendirici makaleler de kolayca ulaşılabilecek başlıklar altında toplanmış.

Haberler bölümünde; kredi, finans, bankacılık konularında en güncel ve önemli bilgilere ulaşabiliyorsunuz. “Hibe kredileri”; “gelir belgesi olmadan sadece kimlikle kredi kullanılabilecek bankalar; “kredi kullanırken ve kullandıktan sonra dikkat edilmesi gerekenler” ve daha pek çok konuda gerçek bir kredi danışmanına sahipmişçesine yönlendiriliyorsunuz. İletişim bölümünde; kredi danışmanlarının isimleri, bilgileri ve uzmanlık alanları paylaşılıyor.

Hangi hayalinizi gerçekleştirmek için hangi tür krediye ihtiyacınız olursa olsun öncelikle bu siteyi ziyaret etmeden işe başlamamanızı önermeden geçemeyeceğim; zira ben pek çok sorunun cevabını burada buldum, güvenle yol aldım, ücretsiz, evraksız anında başvurumu tamamlayıp hayalime kavuştum. Darısı başınıza.

38
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS