• CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
  • İğrenç olay ! Öğretmen erkek öğrencisiyle otomobilde yakalandı
  • Osmanlı torunu Nilhan Osmanoğlu'ndan Atatürk çıkışı
  • ''Tavan fiyat yüzünden 20 bin kişi işsiz kalır''
  • Amerika'ya gitmek zorlaşıyor
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

KUVEYT TÜRK GELECEĞİN YÖNETİCİLERİNİ ARIYOR

Kuveyt Türk Geleceğin Yöneticilerini Arıyor

İSTANBUL (AA) - “Geleceğin yöneticisi bugünün yönetici adayı” fikrinden yola çıkan Kuveyt Türk, ‘MT (Management Trainee - Yönetici Adayı) 2016’...

İSTANBUL (AA) - “Geleceğin yöneticisi bugünün yönetici adayı” fikrinden yola çıkan Kuveyt Türk, ‘MT (Management Trainee - Yönetici Adayı) 2016’ programı ile yöneticilerini arıyor.

Kuveyt Türk’ten yapılan açıklamaya göre, banka, MT 2016 programı ile gelecek yıllarda başarısını devam ettirecek ve bankanın rekabetçi üstünlüğünü ileriye taşıyacak yöneticilerini yetiştirmeyi hedefliyor.

Kuveyt Türk MT programına Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden başarıyla mezun olmuş adayların katılması hedefleniyor. İlk olarak yoğun bir temel bankacılık eğitimine tabi tutulan yönetici adaylarının kuruma adaptasyonları sağlanıyor, kariyer gelişim ve yönetim süreçleri yakından takip ediliyor.

Ayrıca adaylara kişisel yetkinlik ve teknik yeteneklerinin üst seviyelere çıkarılması için profesyonel destek sağlanıyor. Eğitim politikası ile diğer MT programlarından ayrışan Kuveyt Türk MT Programı kapsamında işe alınan adaylara, bedeli Kuveyt Türk tarafından karşılanmak üzere Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde MBA eğitimi imkanı sunuluyor.-Son Başvuru 18 Nisan Pazartesi


Kuveyt Türk’ün bu yılki MT 2016 işe alım süreci 24 Nisan Pazar günü “Kuveyt Türk Bankacılık Üssü”nde gerçekleştirilecek tanıtım sunumu ve İngilizce sınavı ile başlayacak. Sınavda başarılı olan adaylar “Kuveyt Türk Kariyer ve İşe Alım” ekibi tarafından yürütülen değerlendirme merkezi uygulamalarına dahil edilecek. Yetkinlik, bazlı mülakat, sunum değerlendirme ve grup çalışması gibi aşamalardan oluşan değerlendirme sürecinin ardından işe alınan adaylar belirlenecek.

MT programını 10 yıldır başarılı bir şekilde devam ettiren Kuveyt Türk, işe alım ve değerlendirme süreçlerindeki profesyonel yaklaşımı ile de örnek teşkil ediyor. Kurumsal büyümesi hızlı bir ivme ile her alanda artan Kuveyt Türk, gelişime odaklanmış yönetim ve insan kaynakları politikalarıyla her geçen gün bünyesine yeni yetenekler katıyor.

Adaylar, 18 Nisan Pazartesi gününe kadar Kuveyt Türk’ün kariyer portalı www.katilbize.com web sitesi üzerinden başvurularını yapabilecek.

AA
99
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS