• Tacizci adama linç girişimi !
  • CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
  • Bakan Soylu söz verdi ''Hesabını ödeteceğiz''
  • Sivillerin üzerine bomba yağdı: 200'den fazla ölü var
  • Avrupa Komisyonu Türkiye'nin AB Büyükelçisi'ni çağırdı
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

MASSEY FERGUSON’DAN TARLA GÜNLERİ

Massey Ferguson’dan Tarla Günleri

Massey Ferguson, ülke genelinde gerçekleştireceği 7 ildeki tarla gösterileri ile çiftçilere tarlada traktörleri test etmeleri için fırsat sunuyor.

Massey Ferguson, ülke genelinde gerçekleştireceği 7 ildeki tarla gösterileri ile çiftçilere tarlada traktörleri test etmeleri için fırsat sunuyor.

AGCO'nun dünyaca ünlü markası Massey Ferguson, 65-235 BG arası, 5 farklı serideki traktör modellerini, 5 Nisan-20 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek tarla günleri ile çiftçilerin beğenisine sunacak.

AGCO Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Aşçı Özel, "iki etap halinde gerçekleştirilecek tarla günleri programının birinci etabında Eskişehir, Nevşehir, Konya, İzmir, Manisa, Çanakkale ve Edirne'de çiftçilerimiz direksiyon başına geçip Massey Ferguson'un farklı modellerini deneyecek ve ürünlerimizin avantajlarını kendileri test etme imkanı bulacaklar" dedi.

Özel, "Traktörlerin tarlada denenebiliyor olmasının traktör seçimi için en sağlıklı yol" olduğunu belirterek şunları söyledi: "Massey Ferguson tarla günleri çiftçilerimize bu imkanı vermek üzere 50-75 BG arası MF 2600 serisi, 75-95 BG arası MF 4700 serisi, 110-130 BG arası MF 5600 serisi, 120-160 BG arası MF 6600 serisi ve 150-255 BG arası MF 7600 serisine ait traktör modelleri ile katılacak. Traktörlerimizin tarlada denenmesinin yanında gün boyunca sürecek eğlenceli ve eğitici programlar da hazırladık. Bunun yanında çiftçilerimiz tarla günlerinde iş ortaklarımız olan TEB, Lassa, Bayer, EAS, APV, Castrol, Jain Sulama Sistemleri ve Maschio Gaspardo'dan uzmanlar ile görüşme şansını da yakalayacak".

Özlem Aşçı Özel, Türkiye'nin Massey Ferguson için kilit öneme sahip ülke olduğunu anlatarak sözlerini şöyle sürdürdü: "Markanın Avrupa, Afrika, Orta Doğu bölgesindeki en büyük satış pazarını temsil ediyor. Şu an parkta kullanılan her üç traktörün birinden fazlası Massey Ferguson markasına ait. Bunun yanında bu yıl açılışını yapacağımız yeni ofis, yedek parça depo ve teknik eğitim merkezimiz ile Türkiye, AGCO için bir yedek parça ve teknik eğitim merkezi haline gelecek."

Özel'in verdiği bilgiye göre, "Programın ikinci etabı Ağustos-Eylül ayları arasında yine 7 şehir ile devam edecek. Çiftçiler yılın ikinci yarısında da buluşmaya devam edecek.

AGCO, tarımsal ekipman tasarımı, üretimi ve dağıtımında dünyanın ileri gelen kuruluşlarından biri olarak görülüyor.

İHA
129
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS