YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

MEHMET ÖZHASEKİ’YE ZİYARETÇİ AKINI

Mehmet Özhaseki’ye Ziyaretçi Akını

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Genel Merkez'de yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Genel Merkez'de yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Özhaseki, "Her gün onlarca milletvekilimiz, belediye başkanımız ve il başkanlarımız ile gündemimizdeki konuları istişare ediyoruz." dedi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi Genel Merkez'de gün içerisinde, Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile İl Başkanı Hakan Kahtalı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile İl Başkanı Musa Arat, Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Burdur İl Başkanı Süleyman Faki ile yönetim kurulu üyeleri, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar ziyaret etti.

Ziyaretçileriyle fikir alışverişinde bulunan Özhaseki, "Ziyaretler esnasında başkanlarımızla da bolca sohbet etme fırsatı bulduk ve gündemimizdeki konuları değerlendirdik.Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz kıymetli misafirlerime ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

"HER İLİMİZE BAŞIMIZ DİK GİDİYORUZ"

Elini vicdanına koyan herkesin AK Parti döneminde yapılan çalışmaları gördüğünü ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, "Elini vicdanına koyan herkes AK Parti'nin belediyecilik alanında yapılan hizmetlerini ve çalışmalarını görüyor. Bunun neticesinde de her ilimize başımız dik gidiyoruz.Halkımızın düşünceleri, sorunları, memnuniyetleri bizim için önemli." dedi.

Hizmet belediyeciliği yapma sözü verdiklerini anımsatan Özhaseki sözlerini şöyle tamamladı:

"Biz, devletin üzerine düşen bütün hizmetleri vatandaşlarımıza götürmenin çabası içerisindeyiz.Biz hizmet edeceğiz. Güçlü ve zengin olanın değil; haklı olanın sözü geçecek. Mazeret üretmeyeceğiz. Paramız vardı, yoktu demeyeceğiz. Çaldırmayacağız, çarptırmayacağız dedik. O günden beri de Allah'a hamdolsun sözümüzde duruyoruz."

İHA
26
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS