• Kan donduran vahşet: 84 kadına tecavüz etmiş !
  • FETÖ, Betternet uygulamasıyla haberleşiyor
  • İstanbul'daki özel hastanede skandal görüntü
  • Erdoğan: Atatürk olsa ''evet'' derdi
  • ''Almanya, MİT'in verdiği listedeki isimleri uyardı''

METİN2 PVP SERVERLERE İLGİ ARTIYOR

Metin2 Pvp Serverlere İlgi Artıyor

Son yıllarda hızla gelişen modern teknoloji internet tabanlı oyunların çok daha popüler bir hale gelmesine yol açıyor.

Özellikle de günümüz modern teknolojisiyle birlikte internete erişimin çok daha pratik bir hale gelmesi internet tabanlı oyunların çok daha geniş kapsamlı ve çok daha fonksiyonel olmasına yol açıyor. Bu durumda son yıllarda oldukça yoğun şekilde tercih edilen internet tabanlı oyunlar arasında özellikle Metin2 dünya genelinde 150 milyonu aşkın aktif oyuncu sayısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 2005 yılında açılan Metin2 dünyası, 2007 yılında diğer tüm internet tabanlı oyunlarda olduğu gibi pvp server farkıyla bir araya geldi. Özel serverler olan pvp serverler, son derece fonksiyonel mimarileriyle Metin2 gibi internet tabanlı oyunların çok daha kişiselleştirilmiş biçimde oynanabilmesine yardımcı oluyor.

Türkiye’de Metin2 Pvp Server Tarihi

Normal Metin2 Türkiye sunucularında oyuncuların en çok şikayet ettikleri açık sorunlarının bulunmadığı ve oyunda aslında olsa çok güzel olur denilen farklı ek özelliklerin barındırıldığı Metin2 pvp serverler, her geçen gün çok daha geniş kesimler tarafından tercih ediliyor.2008 yılında Türkiye’ye gelen Metin2’nin pvp serverleri, Metin2 Türkiye sunucularında yer alan oyuncuların büyük bir bölümünü kendisine çekme başarısını gösterdi ki bu durumda günümüzde internet tabanlı oyunlar arasında pvp serverler için genel olarak Metin2’nin tercih edilmesine yol açıyor. Günümüzde Metin2 pvp serverlere olan ilginin her geçen gün büyük bir hız ile artış gösteriyor olması son dönemlerde bu alanda sunulan server çeşitliliğinin her geçen gün hızla artmasına yol açıyor ki bu durumda oyuncuların kendi oynayış tarzları için en uygun olan pvp serveri seçebilmeleri ve sorun yaşamayacakları pvp serveri seçebilmeleri konusunda çeşitli sorunlar yaşayabilmesine neden oluyor.

Metin2 Pvp Server Seçimi Nasıl Yapılır?

İyi bir Metin2 pvp server ile oyuncuların kendi oyun alışkanlıklarına göre en ideal pvp serverinde yer alarak, oyundan çok daha fazla heyecan ve keyif alabilme şansına sahip olabiliyor. Bunun için günümüzde kaliteli pvp serverının seçilebilmesinde özellikle serverlerin tanıtımlarında gerçekleştirilen yüksek sayılardaki aktif kullanıcı sayısına bakılarak, en yüksek ihtimalli tahmini gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Çünkü her oyuncu uzun sürelerini alacak ve yoğun emekler harcayacağı karakterinin pvp server üzerindeki bir teknik açık veya güvenlik deliği nedeniyle heba olmasını istemez. Bu nedenle de pvp server seçiminde çok daha dikkatli bir şekilde hareket ediyor ki böylelikle oyuncu sayısının çok yüksek olduğu pvp serverlerin kalitesinin güvenirliliği diğer pvp serverlere göre biraz daha fazla olabiliyor. Bu nedenle günümüzde pek çok kişi pvp server seçimleri için aktif oyuncu sayısına bakmayı tercih ediyor.

Günümüzde Metin2 pvp serverlerin seçimi aşamasında kullanılabilecek bir diğer önemli kriter ise serverin internet omurgasına olan bağlantı hızıdır. Çünkü kapsamlı bir internet tabanlı oyun olan Metin2’nin sorunsuz, kaliteli ve etkin bir biçimde oynanabilmesi için Metin2 pvp serverin üstün donanım özelliklerine ek, internet omurgasına hızlı bağlantı sağlayacak bir internet altyapısına sahip olması gerekir. Bu tip özellikleri ile oyunculara eşsiz bir oyun deneyimi vaat eden her bir Metin2 pvp serveri www.pvpserverler.org/ portalı üzerinde oyuncularla bir araya geliyor.

175
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS