• Darbeci komutandan kan donduran emir
  • ABD'nin cihaz yasağı misilleme mi ?
  • Kılıçdaroğlu: ''Kaybeden tek ülke Türkiye'dir''
  • 9 günlük bebeği 4 bin liraya satmışlar !
  • İngiltere'de terör saldırısı
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

MİLLETVEKİLİ AHMET TAN: AHLAKLI VE EĞİTİMLİ GENÇLERLE HEDEFE DAHA ÇABUK ULAŞIRIZ

Milletvekili Ahmet Tan: Ahlaklı Ve Eğitimli Gençlerle Hedefe Daha Çabuk Ulaşırız

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, TÜBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Eskişehir Bölge Yarışması'nda dereceye giren ve Yüksek Öğretime...

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, TÜBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Eskişehir Bölge Yarışması'nda dereceye giren ve Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı'nda (YGS) başarı elde eden öğrenciler, kaymakamlık tarafından birer tablet bilgisayarla ödüllendirildi.

TÜBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Eskişehir Bölge Yarışması'nda sergilemeye değer bulunan proje sahibi okul ve öğrenciler ile 2016 Yılı YGS Sınavı'nda ilk üçe giren öğrenciler için Gediz Kaymakamlığı'nda ödül töreni düzenlendi.

Ödül törenine TBMM KİT Komisyon üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, Şube Müdürü Sabri Gökbayrak, dereceye giren öğrenciler, danışman öğretmenler ve okul müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, "Bu başarıda öğrencilerimizin azim ve kararlılıkla çalışmasının etkisi olduğu kadar desteğini esirgemeyen öğretmenlerimizin ve okul yöneticilerimizin de büyük katkısı olduğunu düşünmekteyim. Özellikle İlçe Kaymakamımız Sayın Avni Kula'nın çalışmalarımızdaki bizlere olan desteği için kurumumuz adına çok teşekkür ederim" dedi.

Gediz Kaymakamı Avni Kula ise, çeşitli dallarda büyük başarılar elde eden öğrencileri kutlayarak başarılarının devamını diledi.

AK Parti Kütahya Milletvekili ve KİT Komisyon üyesi Ahmet Tan da, yaptığı konuşmada, "TÜBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Eskişehir Bölge Yarışması'nda sergilenen projelerin sahibi okulların yöneticileri ve öğrencileri ile 2016 Yılı YGS Sınavı'nda başarı gösteren öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Türkiye'nin dünyada güçlü ve saygın bir yere getirilebilmesi için çalışkan, zeki, ahlaklı ve eğitimli bir gençliğe ihtiyacı var. Ülkemizin ve milletimizin yarınları sizlerin elinde olacak. Bu değerler üzerinden kendinizi yetiştirip hem ülkemizin geleceği için, hem kendi geleceğiniz için hazırlanmalısınız" dedi.

Konuşmaların ardından başarılı öğrencilerin ödülleri protokol mensuplarınca takdim edildi. (MA-EFE)

İHA
58
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS