• İstanbul 14°
  • Ankara 10°
  • İzmir 15°
  • Adana 22°
  • Antalya 12°
  • Bursa 13°
  • Diyarbakır 11°
  • BIST: 80.894
  • Altın: 100,078
  • Dolar: 2,6030
  • Euro: 2,8335
CHP ÖN SEÇİM SONUÇLARI BELLİ OLUYOR - CANLI

MİLLETVEKİLİ GEÇİCİ ADAY LİSTELERİ -ANKARA 2. BÖLGE

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.



Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan geçici aday listelerine göre Ankara 2. bölge milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Cemil Çiçek

2- Haluk İpek

3- Salih Kapusuz

4- Nurhan Şanlı

5- Ahmet İyimaya

6- Cevdet Erdöl

7- Zelkif Kazdal

8- Emrullah İşler

9- Seyit Sertçelik

10- Orhan Yegin

11- Nazlı Ergül

12- Cihan Ankara

13- Hüseyin Aydın

14- Çiğdem Orhan Sarıkaya

15- Murat Araç

DEMOKRAT PARTİ

1- Ahmet Uyanık

2- Abdullah Terzi

3- Yusuf Fidantek

4- İzzet Yaşar

5- Hilmi Bilasa

6- İbrahim Yükselbaba

7- Ayşe Canyurt

8- Faruk Küçük

9- Selim Buğdaycı

10- Sebahat Demirci

11- Ali Osman Hacıhüseyinoğlu

12- Serdar Alp

13- Handan Akkocaoğlu

14- Çiğdem Küçükyılmaz

15- Halil Akçapınar

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Ayşe Gülsün Bilgehan

2- İzzet Çetin

3- Sinan Aydın Aygün

4- Gökhan Günaydın

5- Seyhan Erdoğdu

6- Ekrem Kerem Oktay

7- Alper Taşdelen

8- Alirıza Erbay

9- Ali Arif Özzeybek

10- Onur Bayar

11- Hüseyin Çelebi Ercan

12- Turhan İçli

13- Aykut Fındıkçı

14- Faruk Yıldırım

15- Cenk Küpeli

MİLLET PARTİSİ

1- Zehra Erdem

2- Mehmet Can

3- Fatma Özdemir

4- Yusuf Elmalı

5- Metin Doğan

6- Ali Özdemir

7- Emine Erdem

8- Azmi Tat

9- Salih Ereğiz

10- Ali İsot

11- Hilmi Uçar

12- Sahir Güzel

13- Abdullah Bilim

14- Mustafa Demir

15- Mehmet Toptaş

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Yavuz Kitapcı

2- Refik Sarıkaya

3- Orhan Gürel

4- Münir Albayrak

5- Kenan Özkiraz

6- Kadir Atalay

7- Ertan Tunca

8- Adem Özkara

9- Belkıs Çerkez

10- Umut Bogoçlu

11- Murat Şahingöz

12- Asım Sağlam

13- Murat Tari

14- Dilek Turhal

15- Melek İlham Beyaz

SAADET PARTİSİ

1- İsmail İlhan Sungur

2- İlyas Tongüç

3- Ömer Günaydın

4- Nagihan Çıtak

5- Mustafa Güngör

6- Erol Öztürk

7- Reviyye Şahide Aygül

8- Mustafa Erkut Aşar

9- Ayhan Çelik

10- Burhan Gümrükçü

11- İbrahim Karayılan

12- Veysel Üzmez

13- Nureddin Kaya

14- Ömer İrez

15- Mehmet Sürer

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Kıral Ali Kılıç

2- Hilal Şahinoğlu

3- Cengiz Ayaz

4- Tuğba Sarıkaya

5- İlhan Ersay

6- Filiz Korkunç

7- Yücel Böke

8- Emin Türker

9- Müge Sirkecioğlu

10- Ceyhun Çanlı

11- Mehmet Tuğrul

12- Ali Ayaz

13- Sertkan Hakkı Kaşak

14- Gülsüm Göney

15- Adem Duran

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Hüsamettin Korkutata

2- Cafer Güneş

3- Erdinç Yazıcı

4- Nazım Maviş

5- Mehmet Rafi Kürüm

6- Havva Karademir

7- Süleyman Danacı

8- Elvan Altınbay

9- Banu Atabay

10- Yılmaz Çıtak

11- Özlem Uludağ Gülcan

12- Mehmet Bilal Bezci

13- Özgür Özdemir

14- Aydın Deniz Akdemir

15- Cenan Oran

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Ahmet Deniz Bölükbaşı

2- Mustafa Cihan Paçacı

3- Mustafa Erdem

4- Özcan Yeniçeri

5- Hamit Ayanoğlu

6- Ömer Demirel

7- Muharrem Beşir

8- Cemil Aydın

9- Figen Tosunor

10- Ali Zor

11- Hulusi Hakan Eren

12- Rahmi Yılmaz

13- Özgür Salman

14- Kerim İnal

15- İbrahim Köksal

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Hasan Fikret Türkel

2- Necati Aymayan

3- Yavuz Gülecek

4- Muhammet Adil Büyüksoy

5- Abdulselam Efe

6- Mecit Aslanlı

7- İsa Seylan

8- Mehmet Akman

9- Hüseyin Tolu

10- Abbas Karaağaç

11- İlker Demiciçeşmesi

12- Abdusselam Taştimur

13- Demet Çalışkan

14- Ayhan Deniz

15- Anıl Kıbriz

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Özcan Kaya Güvenç

2- Halim Apaydın

3- İlknur Sayın

4- Hüseyin Aslan

5- Sevim Sevgi Atar

6- Seher Yaşar

7- Volkan Coşkunyürek

8- Yusuf Şaylan

9- Ebru Ayaz

10- Nuray Özdoğan

11- Yunus Emre Durmuş

12- Hilmi Aydıner

13- Esma Çiçek

14- Suna Şimşek

15- Gamze Yılmaz

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Ahmet Reyiz Yılmaz

2- Gülay Karabacak

3- Muhammet Altun

4- Hasan Mert

5- Özgür Ersan

6- Fikri Yılmaz

7- Osman Erdoğan

8- Yücel Çelik

9- Kemal İpek

10- Sebahattin Tolun

11- Seyhan Sungur

12- Esengül Akay

13- Nazire Evirgen

14- Nesrin Yıldırım

15- Murat Yıldırım

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Mustafa Destici

2- Hasan Hüseyin Bozok

3- Serdar Akbaş

4- Yusuf Ayan

5- Ekrem Can

6- Muhittin Savaş Tunçyüz

7- Ferhat Günindi

8- Hayrettin Çal

9- İsa Kaplan

10- İmdat Dinçarslan

11- Ayşe Temiz

12- Mustafa Arslan

13- Mehmet Tekçe

14- İsmail Köksal

15- Seyfi Alpay

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Tufan Bural

2- Veli Arif Şimşek

3- Dilek Dengizek Ersanal

4- Dursun Tuncer Ertürk

5- Deniz Özgen

6- Hakan Koç

7- Cabar Sarıçam

8- Osman Çalışkan

9- Nursel Kızılırmak

10- Nüsret Adıbelli

11- Şerife Çitiloğlu

12- Melih Şengölge

13- Celal Saltaş

14- Ramazan Şanlı

15- İsmet Sarıkaya

BAĞIMSIZ

- Sadrettin Güvener

- Aynur Bayram

- Erdoğan Karakuş

- Sait Çömlekçi

102
Son Gelişmeler Kategorisinden Haberler
  • Türkiye Basketbol Ligi

    Fenerbahçe Ülker: 89 - Muratbey Uşak Sportif: 75

  • CHP’liler adaylarını belirlemek için sandık başına gitti

    Yozgat'ta, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) delegeleri milletvekili adaylarını belirlemek için sandık başına gitti. Gülaylar İlkokulu'nda kurulan 2 sandıkta toplam 739 delege, partisinin milletvekili adaylarını belirlemek için oy kullandı. CHP İl...

  • CHP'de ön seçim tamamlandı

    Niğde'de CHP'den milletvekili adayı olmak için yarışan 7 aday için ön seçîm yapıldı.Cumhuriyet Halk Partîsi'nde Niğde'de 25. dönem milletvekili aday sıralaması belli oldu. Ön seçim sonucuna göre; 1. Doğan Şafak 2403 oy alarak birinci...

  • Yöresel Tatlar Ve Radyo Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu

    Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Yöresel Tatlar etkinliği kapsamında gerçekleşen Çiğ Köfte Festivali’nde çiğ köfte yoğurarak vatandaşlara ikram etti.Zeytinburnu Belediyesi tarafından geleneks...

  • Chp’de Ön Seçimin Galibi Bülent Tekiner Oldu

    Nevşehir’de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili adaylarını belirlemek için ön seçim yaptı. Ön Seçimde en yüksek oyu Bülent Tekiner aldı.CHP ön seçimlere H. Bülent Tekiner, Fahri Ertik, Hakim De...

  • Adıyaman Gap Spor:5 - Öz Yediyamanspor: 1

    Adıyaman Play-Off grubunda mücadele eden Adıyaman GAP Spor rakibi Öz Yediyaman Spor’u 5-1 yenerek ikinci galibiyetini almayı başardı.Altınşehir Mansur Yardımcı Stadyumu’nda oynanan ve sporseverlerin y...

  • Başkan Yılmaz: “Bu Ülkenin Bütün Yöneticileri Sizinle Beraber Olmak Zorunda”

    Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu’na katıldı. Başkan Yılmaz yaptığı konuşmada, "Bu ülkenin bütün yöneticileri...

  • Tur Otobüsü Yan Yattı: 1 Turist Öldü, 18 Yaralı

    Antalya’nın Manavgat ilçesinde Letonya ve Estonyalı turistleri taşıyan tur otobüsü yan yattı. Kazada 1 Letonyalı turist hayatını kaybetti, 18 kişi yaralandı.Edinilen bilgiye göre, Kapadokya’daki gezid...

Esad'a şok ! O kenti de ele geçirdilerBeşiktaş'tan Sane atağıMHP-BBP birleşmesi cemaatin planı mı ?

Karı ve kocanın arasına ''paralel'' girdiNihat Doğan bombaladı !İTÜ kampüsüne Budist tapınağı istiyorlarEmre'ye tepki bitmiyorİşte Erdoğan'ın ofisine böcek koyan o iki kişi !A Milli Takım'da 2 sakatlık
Haber3Group © 2001-2015 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS