YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

MÜFTÜLÜKTEN HAYIR KERMESİ

Müftülükten Hayır Kermesi

Ordu'nun Fatsa İlçe Müftülüğü'nce Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Kur'an kursları yararına gıda, giyim ve el sanatları kermesi açıldı.

Ordu'nun Fatsa İlçe Müftülüğü'nce Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Kur'an kursları yararına gıda, giyim ve el sanatları kermesi açıldı.

Kermesin açılışına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çoruh, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Uçar ve Fatsa İlçe Müftüsü Hüseyin Can katıldı.

Fatsa İlçe Müftüsü Hüseyin Can kermes ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bu seneki Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlediğimiz kermesten elde edilecek gelir ile Fatsa'mızda 04-06 yaş grubu çocuklarımız için bir merkez oluşturmak istiyoruz. Bu kermesten elde edilecek meblağ ile bu merkezin temelini atmak için bir katkıda bulunmak istiyoruz inşallah hayırlı olacak. Son yıllarda 04-06 yaş grubu çocuklara yönelik eğitim öğretimin çok daha önemi ortaya çıktı. Diyanet İşleri Başkanlığımızca ilçe müftülüklerine bu noktada gayret gösterilmesi gerektiği konusunda talimatlar verildi. Biz de bu sene bunu başlattık. Bunun için de Fatsa'da otogara yakın bir yerde 800 metrekarelik bir arsamız var. O arsaya inşallah 04-06 yaş grubu çocuklarımıza eğitim vermek için bir bina yapmayı düşünüyoruz" dedi.

İHA
85
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS