• ''Cinci hoca'' insaları böyle kandırdı !
  • Seçmenler sınırı yürüyerek geçmeye başladı
  • Ege'de büyük facia ! Cesetleri kıyıya vurdu
  • İğrenç tuzak karakolda bitti
  • Son ankette MHP'li seçmen sürprizi

MYRA GOLD İLE YENİ TASARIM 22 AYAR BİLEZİK

Myra Gold ile Yeni Tasarım 22 Ayar Bilezik

Altın bileziğin güzelliği her zaman herkesi büyüler. Altın saflığın sembolü olduğu gibi en özel hediyedir.

22 ayar bilezik özel tarz ve modelleriyle. Düğün yapacak olanların tercihi olduğu gibi altın takısı sevenlere de müjde Bu yıl çok farklı tasarım ve modelleriyle. İlginç motifler ve desenlerden oluşan özel seride zevkinize uygun bir model sizleri de bekliyor.

Altın Bilezik Tasarımlarında Sezon Modelleri

Bilezik her zaman özel bir simgedir. 22 ayar bilezik hem şıklığı sağlar hem de bir bakıma yatırımı simgeler. Tarzınıza uygun modeller ve şıklığınızı tamamlayacak özel desenler. Bu sezon oldukça gösterişli modeller ve yeni yılın ilginç motifleri sezon yeniliklerinde.

22 Ayar Altın Bileziğin Önemi

Altın alacak kişiler çoğunlukla takılarını bir yatırım aracı olarak düşünür. 22 ayar bilezik güzelliğinin yanı sıra ömür boyu saklanacak önemli bir servet niteliğinde takı. Biriktirdiğiniz paralar ile aldığınız bileziklerin bir gün değerlendiğini düşünmek sizleri daha da mutlu eder. İnce ve kalın desenleri farklı modelleriyle. Kıyafetlerinize uyum sağlayacağı gibi sizi tarz sahibi de gösterecek. Özel tasarım ve tüm modellerde usta el işçiliği. Garantili olan ürünler ve şık tasarımlarla her zaman yeni tasarımları kendinizde bulacaksınız.

Düğünlerin Gösterişli Takıları Altın Bilezikler

Düğün için en yakınlarınıza takı takmaya karar verdiğiniz zaman bilezik düşünmelisiniz. Altının güzelliği ve kalitesi özellikle bileziklerde kendini daha belirgin şekilde gösterir. Modern tasarımlar ve klasik kesimlerin hepsi bu sezonun yeniliklerinde. Farklı modellerden oluşan bilezik tasarımlarıyla sevdiklerinize güzel sürpriz zamanı gelmiş olabilir. İnce tasarımlar ya da figürlü modellerden oluşan bilezik modellerinin hepsi altının güzelliğini sergiliyor.

Bayanların günlük hayatta da çok kullandığı özel takılardır. Altın bilezik her zaman popüler bir takı aracı olarak bilinir. Takı olmanın yanı sıra ileriye dönük bir yatırım aracı olarak da geçer. Altın bileziği ister yatırım isterseniz hediyelik olarak değerlendirebilirsiniz. Hediyelik modeller daha ince farklı zariflikte. Hediye olarak daha çok anne ya da gelin adaylarına verilen özel bilezik modelleri farklıdır. Yatırım amacı olarak düşünülenler ise daha kalın ve ağırlık oranı yüksektir.

Altının saflığı ve güzelliği herkes tarafından kabul edilmektedir. Takılar içerisinde en çok tercih edilen özel maden ise genellikle altındır. Sadece takı amaçlı değil uzun yıllar saklanıp, değerinin artmasıyla da bilinen bir çeşittir.

Altın bilezikler günümüzde çok ilginç desen ve motiflerde. Kaliteyi sevenler ve özellikle ilgin modeller arayanlar için farklı tasarımlar. Altının saf büyüsü ile güzelliği yaşayın. Bilezik kızınıza vereceğiniz en güzel hediye olabileceği gibi sizin de her zaman saklayacağınız önemli bir yatırım aracı. Sade tarzların yanı sıra bu sezon çok gösterişli modeller de var. Abiye veya günlük kıyafetlerinize farklı bir tarz getirme zamanı.

Myra Gold kalitesinde tüm özel tasarımlarda yenilikleri. Myragold şıklığın göstergesi olan özel modeller ve yenilikler özel kalitesiyle. Beğenmediğiniz ürünü değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Garantili ürünlerin hepsi sertifikalı olarak üretilmektedir. Birbirinden güzel tasarımların hepsine kampanyalı fiyatlarıyla ulaşabilir ve şıklığınızı zariflikle bütünleştirebilirsiniz.

En güzel modeller ve yeni tasarımlardan oluşan sezona özel incelikler yeni tarz altın bilezik modellerinde. Bu yıl daha farklı görünme zamanı. Şimdiden en güzel modellerden oluşan serinin ince detaylarına resimlerle bakabilir ve istediğiniz modelin kısa sürede, istediğiniz adrese gelmesini sağlayabilirsiniz. Şık olmanın güzelliğini büyüleyici altın bileziklerde yaşama vakti. Şimdiden kendinize uygun modelleri yatırım aracı olarak ya da güzel bir takı çeşidi olarak satın alabilirsiniz.

399
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS