• İngiliz Parlamentosu’ndan şok Türkiye raporu
  • Ailesiyle birlikte sokakta kalınca
  • CHP'den sürpriz erken seçim iddiası
  • Amerika-Rusya PYD ile kol kola
  • Sosyal medyada linç ettiler

NEDEN VERASTAND?

Firmaların en büyük sıkıntılarından biri de kurumsal stand çalışmasının ve kurumsal bir firmalarının olmamasıdır.

Kurumsal iş ortakları olmayan firma hizmetlerini ve ürünlerini müşterilere ulaştıramamakta ve istenilen verim alınamamaktadır. Bir firmanın en önemli reklam aracı fuarlardır. Peki, fuar standı nedir? Önce buna değinmek gerekir. Fuar standı ve kongre standı yeni açılan bir firmanın ürünlerini, hizmetlerini, ideolojisini ilgililere tanıtılmasını sağlayan yani kısa anlamda reklamını sağlayan etkinlik alanıdır. Ve reklamı yapılan firmanın daha geniş kitlelere ulaşması muhtemeldir. Octonom(modüler) fuar standı, Ahşap fuar standı, maxima fuar standı ve birçok türü olan fuar stand larında en çok tercih edilen samimiyeti ve gelenekselliği yansıtan ahşap fuar standıdır.

Kongre standı

   Yine benzer bir stand olan kongre standından söz etmek gerekirse şöyle diyebiliriz: Kongre standı alanı dar, etkisi büyük bir standdır. Kongre standında genellikle Octonom(modüler) standı ve maxima standı kullanılmaktadır. Octonom stand, ekonomik, katlanabilen, kullanışlı bir standdır. Maxsima stand, Octonom stanttan bir üst basamaktadır. Kongre alanı dar olduğundan dolayı katlanabilir olması tercih nedenidir.

  Fuar stadında önemli olan dikkat çekiciliği, kullanışlı ayrıntıları, sade şıklığı, boyutu önemlidir. Bu seçimleri yaparken amacınız ve ne kadar etkili olmaya çalıştığınız önem arz eder. Fuar standları veya kongre standları konu hakkında bilgisi olanlar için fazlasıyla önem arz eder. Fuar standı ve kongre standından bunca bahsettikten sonra gelelim nasıl ulaşılacağına. Bu doğrultuda en önemli faktör de tabiki fuar standını tasarlayan tanıtım şirketinin kalitesidir. Kaliteden bahsetmişken aynı cümlede verastand’dan da bahsetmek gerekiyor. Metropol kent İstanbul’da İstanbul fuar standı bu konunun gözdesidir. Kültür merkezi olması, dört bir yandan gelen ilgililerin toplandığı odak şehir olması önemlidir. Daha fazla ilgiliye ulaşılmakta ve daha iyi verim alınmaktadır. Yine bu konuda bir odak noktası olan başkent Antalya fuar standıdır.

  Neden Verastand?

   Elbette sektörde birçok fuar standı tasarımı yapan tanıtım şirketi vardır. Sıradan sadece fuarda bulunmak amacındaysanız birçok seçenek sunabilirim size. Ancak amacınız göz alıcı bir kalite ise aradığınız adres  web sitesini ziyaret ederek ürünleri inceleyebilir, teklif formu ve iletişim bölümü üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Birçok seçenek arasından kendinize uygun olanı bulup firmanızı işini iyi bilenlere bırakın ve kahvenizi yudumlarken başarıyı izleyin. Hayatta bazı şeylerin alternatifi yoktur ‘’kalite’’ gibi.

107
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS