YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

NİKSAR’DA HALI SAHA AÇILIŞI

Niksar’da Halı Saha Açılışı

Tokat'ın Niksar ilçesinde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi okulu bahçesindeki çim halı saha yenilenerek törenle hizmete açıldı.

Tokat'ın Niksar ilçesinde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi okulu bahçesindeki çim halı saha yenilenerek törenle hizmete açıldı.

Niksar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi bahçesinde bulunan ve zamanla aşınarak kullanılamaz hale gelen çim halı saha, okulun kendi imkanları ile yenilerek yeniden hizmete açıldı. Çim halı sahanın açılışına katılan Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya, sosyal ve sportif faaliyetlerin öğrencilerin gelişimi üzerinde çok büyük katkılar sağladığını söyledi.

Öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Kaymakam Kapankaya "Yapılan bu tesisi iyi bir şekilde kullanmak faydalı şekilde kullanmak sizlere kalmış, gerçekten bir okulun bünyesinde bu kadar güzel bir halı sahanın olmuş olması büyük bir imkan, bunun kıymetini değerini bilmemiz lazım. Buna uygun olarak hepimiz kendi malımız mülkümüz gibi korumamız lazım. Burada bizlerin görevi sizlere iyi imkanlar sunmak, iyi şartlarda spor yapmanızı sosyal faaliyetler yapmanızı sağlamak, neticede bu da bir imkandır. İnşallah hiçbir sakatlık sıkıntı olmadan centilmence öğrencilerimiz burada vakitlerini geçirecekler. Tabi ki eğitim öğretimde sporda lazım, kütüphane de lazım sosyal faaliyetlerde lazım, derslerinizle ilgilide dengeyi kuraraktan her şeyin bir yeri vardır. Bu dengeyi kuraraktan derslerinizdeki başarılarla emin adımlarla yürürsünüz. Hepinize çalışmalarınızda başarılar dilerim tesisimizde hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Kaymakam Kapankaya'nın konuşmasının ardından İlçe Müftüsü Ali Canbolat'ın duası eşliğinde halı sahanın açılışı gerçekleştirildi.

Beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Zeki Akyol ve İlçe Müftüsü Ali Canbolat ile birlikte çim halı sahada top sektiren Kaymakam Kapankaya, penaltı atışı kullanmayı da ihmal etmedi.

İHA
86
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS