• CHP'den sürpriz referandum iddiası
  • ORC'nin son referandum anketi
  • Halkbank Genel Müdür Yardımcısı tutuklandı
  • Erdoğan ''Hayır'' çadırında neler konuştu ?
  • FETÖ durmuyor ! Gizli toplantıda kıskıvrak yakalandılar

NİTELİKLİ ÖĞRENCİLER ÖZEL CECELİ OKULLARI’NDA YETİŞİYOR

Nitelikli Öğrenciler Özel Ceceli Okulları’nda Yetişiyor

Her ebeveynin hayali evladına iyi bir gelecek sunabilmektir.

Evladını gelecekte iyi yerlerde görmek ve evladının da kendilerini iyi yerlerde gururla temsil etmesini ister her aile. Bunun içinde bireyin doğumundan okul sürecine kadar her anında onun yanında olur ve destek olur. Sizlerde o anne babalardan birisiniz. Çocuğunuz için iyi bir gelecek ve iyi bir eğitim istiyorsunuz. Ülkemizde iyi bir eğitim esasen zor bir şey değil. Çünkü özel anadolu lisesi avantajı ile birçok öğrenci harika bir eğitim sürecinin ardından iyi bir fakülteyi iyi bir üniversitede okuyarak meslek sahibi oluyor ve vatanına, milletine yakışır bir konumda yer alıyor.

Dünyaya Lider Yetiştiriliyor

Sadece ailelerin değil her çocuğunda küçüklük hayali daima en ötesidir. Neticede çocuk meslekleri yeni yeni tanımaya başlıyor ve hangisinin daha mümkün olduğunu pek kestiremiyor. Ama özel Ankara koleji ile her türlü meslek mümkün. Çocuğunuza eğer gerçek bir iyilik yapmak istiyorsanız onu Özel Ceceli Okulları ile tanıştırın. Her çocuk özeldir ve Özel Ceceli Okulları’nda her öğrenci baş tacıdır. Akıllı tahtalar, birebir eğitim fırsatı ve sadece sınava yönelik değil hayatın her alanına yönelik eğitim imkanı yalnızca bu okul güvencesinde öğrencilere sunuluyor. Özel Ceceli Okulları’nın ana amacı devletine faydalı, hoşgörülü, kendine güvenen, azimli, sorumluluk sahibi ve dünyaya yön verebilecek büyük liderler yetiştirebilmektir.

Deneme Sınavlarıyla Üniversiteye Yönelik Eğitim

Aklınızda muhakkak sorular oluşabilir. Örneğin bu sorulardan biride neden Ceceli Okulları? Sorusu olabilir. Ceceli okulları alanında oldukça tecrübeli ve başarı sahibi bir okuldur. 2000’li yılların başından beri var olan Ceceli okulları aynı zamanda özel fen lisesi olarak da hizmet veriyor. Eğitim felsefesi ile tüm dikkatleri üstüne çeken bu oluşum dünyada etkinliğini her şekilde gösterecek düzeyde nitelikli insanlar yetiştirmeyi hedefliyor. Ceceli logosunu taşıyan her bir öğrenci dünyanın kaderini değiştirmeye aday bir liderdir aslında. Ayrıca siz değerli veliler içinde ideal bir tercihtir. Çocuğunuzu her an gözlemleme imkanınız da bu sayede oluşacaktır.

Çocuğunuzu en iyi siz tanırsınız ve rahatça kaygılarınızı okul ile paylaşabilir, çocuğunuza gereken desteğin verilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuz ile alakalı yapılacak olan gözlemler neticesinde okul ve veli arasındaki işbirliği neticesinde de çocuğunuz için gereken her şey yapılacaktır. Her özel okul özel bir eğitim söz konusu olduğu için büyük şeyler vat eder. Ama Ceceli Okulları’nda hiçbir şey kuru vat değildir. Güçlü ve deneyimli öğretmen kadrosu ile dikkat çeken bu oluşum aynı zamanda dershane problemini de tamamen ortadan kaldırıyor. Dershaneye hiçbir şekilde ihtiyaç duymayacaksınız. Çocuğunuz üniversite imtihanlarına güzel bir şekilde hazırlanacak ve hem çeşitli seviye belirleme sınavları hem tarama testleri hem de denemeler ile kendini sınav öncesinde defalarca kez görmüş olacak.

Yabancı Dil Desteği

Sizde biliyorsunuz ki YGS ve LYS sınavları öğrenciler için oldukça önemli. Üniversiteye girerken bu iki adımdan geçiliyor çünkü. 9.sınıftan itibaren üniversite sınavlarına yönelik çalışmalarına başlayan kurum 11.sınıf itibariyle de YGS ve LYS sınavları için özel etütler, deneme sınavları, hafta sonu kursları, birebir dersler vererek öğrencinin sınava hazır olmasını sağlıyor. Sınav kaygısı ve çeşitli korkuları olan öğrencilere de destek veriliyor. Biliyorsunuz ki artık yabancı dil çok önemli bir hale geldi. Üstelik sadece İngilizcede yetmiyor artık. Birey bir iş başvurusuna gittiğinde İngilizce biliyor musun yerine İngilizce dışında ne biliyorsunuz sorusu yöneltiliyor. Çocuğunuza çok iyi derecede İngilizce ve tercih ettiği bir ikinci dili de bu okul garanti ediyor.

Daha detaylı bilgiyi okulun kendi sitesi olan http://www.ceceli.k12.tr/ adresinden alabilirsiniz.

321
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS