• 50 milyonluk vurgun
  • Hükümetten Galatasaray'a sert tepki
  • Erdoğan'dan sürpriz AB çıkışı
  • Terör örgütü İsviçre'de Erdoğan'ı hedef gösterdi
  • Merkel'i zorlayan Erdoğan sorusu

ÖZEL ANLAR İÇİN ESTETİK YEMEK ODASI TAKIMLARI

Özel Anlar için Estetik Yemek Odası Takımları

Yataş Grup’un konsept mağazası olarak yeni yaşam formları sunan Enza Home, modern çizgisi ile evlerde farklı bir stil yaratıyor.

Farklı beğeniler için farklı alternatiflerin yer aldığı koleksiyonunda, şık ve estetik tasarımları barındırıyor. Rahatlık, sağlamlık, ulaşılabilirlik ve şıklık kriterlerini, her zaman yerine getirmeye çalışıyor. Enza Home Yataş Grup’un yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor. 

Koleksiyonunda birçok alternatifi bir araya getirerek evlerde ihtiyaç duyulan mobilyalardan ev tekstiline kadar her şeyi bulabilmeyi sağlıyor. Böylece belirli bir çizgide beğendiniz mobilyalara uygun olarak evinizin dekorunu oluşturabilmenize olanak tanıyor.

Enza Home ile Şık Tasarımlar

Enza Home’da yemek odası takımları çağdaş tasarımların, klasik ve modern çizgilerin kullanıldığı her bir model için farklı renk kombinasyonlarının uygulandığı bir alandır. Yaratıcı detaylar ve göz alıcı şıklık, estetik bir sunuma olanak tanıyan stilde dizayn edilir. Yemek odası takımı tasarlanırken özel seçim ahşap malzemeler, kaplama yüzeyinin pürüzsüzlüğü, özel ayak yapıları, her bir model ayrı ayrı düşünülerek çalışılır.

Paylaşımların Arttığı Anlar

Modern yaşamın karmaşasında, aile bireylerinin genellikle bir araya geldiği yer sofralardır. Günün nasıl geçtiği, işin yoğunluğu, derslerin zorluğu, mutluluk veren haberler, başarılar hep yemek masasında konuşulur. Bayramlarda, kutlamalarda başrolü her zaman yemek odası takımları alır. Bu sebeple hem konforu hem de şıklığı önemlidir. Gösterişli estetiği arayanlar Elizabeth, modern tasarımlar için Rain ve Born, rahatlıktan ödün vermek istemeyenler Zen, minimalizmden hoşlananlar Mayfair ve Orleon, Retro çizgiler için Bolero takımlarını tercih edebilir. Yaşam tarzınıza uygun olduğunu düşündüğünüz seçimler yapabilmek için her modelin yansıttığı stili detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Enza Home Estetiği

Markanın, yemek odası modelleri arasında özel seçilmiş yüzey kaplamaları, özel ayak yapıları, takımın rengiyle bütünlüğü sağlayan kulplar bir arada düşünülüp tasarlanarak estetik bütünlük oluşturuyor. Etkileyici ve farklı hatalara sahip çizgide ürünlere uygun materyaller seçiliyor. Pastel ve doğal tonlarda kumaşların hakim olduğu koleksiyonda, göz yormayan modern sitiller yer alıyor. Enza Home, yemek odası takımının tam da olması gerektiği gibi huzur verici, rahatlatıcı, estetik ve şık; ancak bir o kadar da işlevsel bir pratiğe sahip olduğunu kanıtlar nitelikte tasarımlara imza atıyor.

Yeni ev kuranlar ya da evini baştan dekore etmek isteyenler için 2000’den fazla ürün çeşidi ile Enza Home, en yakın şubesinde ziyaretçilerini bekliyor.

 

762
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS