PAYKASA İLE TASARRUF EDİN

Kredi kartları alışveriş yapan bireyleri sanki harcadıkları paraları hiç geri ödemeyecekmiş gibi bir algı içerisine sokar.

Bu algının ne denli zararlı olduğu ay sonu geldiğinde net bir biçimde anlaşılmaktadır. Kredi kartının bu tehlikeli sistemi içerisinde yer almak istemiyor ve artık biraz da tasarruf yapmak istiyorsanız ön ödemeli kartları kullanmaya başlayabilirsiniz. Ön ödemeli kartlar kredi kartları gibi sınırsız bir harcama yapma imkanı sunmamaktadır. Sadece karta yatırdığınız veya kartı alırken seçtiğiniz miktar kadar bir harcama yapma hakkını elinizde tutmaktasınız. Paykasa kart da bu ön ödemeli sistemlerin çatısı altında bulunan bir firma olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Kullanıcı sayısını çok kısa bir süre içerisinde artıran bu firma güvenilirliği ile alışveriş yapan kişilerin gönlünü kazanmıştır. Kullanıcılar Paykasa güvenli mi sorusuna olumlu yanıt vererek firmanın popülerlik seviyesini bir adım daha yukarıya taşımaktadır.

Kart Nasıl Satın Alınır

Her kartta olduğu gibi Paykasa satın al seçeneğini değerlendirmek isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken yükümlülükler bulunmaktadır. Bu yükümlülükler kişilerin karşısına çıkan başvuru formunda bulunan ve kullanıcı adaylarından talep edilen bilgilerin net ve doğru bir biçimde girilmesidir. Bu aşamadan sonra kart ödeme sonrasında kişiler için aktif bir hale gelecektir. Kart aktifleştikten sonra istediğiniz platformda kolayca ödemenizi bu kart vasıtası ile gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz. Harcama yapmaktan vazgeçerseniz ve karta yatırdığınız miktarı yeniden nakit olarak elinize isterseniz bu da sistem tarafından gerçekleştirilen bir işlem ile mümkün kılınmaktadır. Paykasa bozum olarak adlandırılan bu prosedür sadece 15 dakika içerisinde karta yatırdığınız paranın hesabınıza havale edilmesi ile tamamlanmaktadır. Paykasa bozdur başlığı altında yapmanız gereken adımlar tek tek belirtilmektedir. Öncelikli olarak aklınızdan çıkarmamanız gereken nokta müşteri temsilcisi ile irtibatı kesmemeniz gerektiğidir. bozdurma işlemini gerçekleştirirken bu işlem sonucunda elde ettiğiniz paranın nakledilmesi için bir banka hesabı numarası vermeniz gerekmektedir. Bu hesaba çok kısa bir süre zarfınsa kartınızın maddi değeri aktarılacaktır. 15 dakika içerisinde kolayca kartınızı satabilir bozdurabilir ve nakde çevirme işlemini başarı ile tamamlayabilirsiniz. Hatta bu bozdurma işleminden kar ile de ayrılabilir ödediğinizden çok daha fazlasını hesabınıza geçirebilirsiniz.

Güvenli bir şekilde paykasa kart satın almak için https://www.paykasasatisi.com adresini ziyaret ediniz.

722
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS