YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUN 171. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Polis Teşkilatının Kuruluşun 171. Yıl Dönümü Mesajı

AK Parti Kilis milletvekili Reşit Polat, Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımlandı.

AK Parti Kilis milletvekili Reşit Polat, Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımlandı.

Milletvekili Polat, polisin Türkiye'nin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, milletin huzur ve güvenliğini sağlayan ifade etti. Polat, mesajında "Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz haftanın "Polis Haftası" olması münasebetiyle, çağdaş bir devlet olmanın en önemli gereklerinden birisi insan hak ve özgürlüklerinin önündeki engellerin kaldırılması ve hukukun üstünlüğü prensibinin sosyal ve siyasal alanda egemen kılınmasıdır. Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür. Demokrasisi ve ekonomisi güçlü bir Türkiye'de Emniyet Teşkilatımız da güçlü olacaktır. Bu vesileyle, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yıl dönümünü kutluyorum. Şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmet ve şükranla anıyor, başta gazi polislerimiz olmak üzere büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle hizmetlerini sürdüren Türk Polis Teşkilatının bütün mensuplarına başarılar diliyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum" ifadelerini kullandı.

İHA
53
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS